ترجمه رسمی مدارک

با بهترین کیفیت تا 15 درصد تخفیف

اخذ مدرک زبان

تافل و آیلتس با تخفیف 15 درصد

جستجوی آسان

به راحتی رشته خود را بیابید

خرید آنلاین و امن

تهیه بلیط امن از 2 تا .. درصد تخفیف

من حلیمه بصیری فر هستم. کسی که ایده ساخت مای زیمارو تو ذهنش داشت و کم کم عملیش کرد. و به تمام کسانی که تا حالا در صحبت هامون بهم میگفتن: "آقا، جناب، داداش! و امثالهم" میگم که «من خانم هستم!»

از کجا تصمیم گرفتم مای زیمارو شکل بدم؟ من هم مثل شما، و یا شاید بدتر از شما بود شرایطم. دلم میخواست تحصیلاتم رو در یکی از کشورهای خارجی ادامه بدم، جاهای جدیدی رو ببینم و بشناسم و در کنارش آینده خوبی هم برای خودم بسازم.

تازه این مشکل رو هم داشتم که چه دانشگاهی رشته من رو داره، چه رتبه ای داره، شرایط اون کشور چجوریه؟ میتونم بعدش شغل پیدا کنمو بمونم؟ اینا بکنار، چه مدارکی باید آماده کنم برای تحصیل، شرط معدل دارن؟ زبان نمره چند میخان؟ چقد باید هزینه خوابگاه و... بدم؟

اول شروع کردم تو نت سرچ کردن. خب شهرستان کوچیکی زندگی می کردم و موسسات اعزام دانشجویی نبودن که بخوان به من مشاوره بدن. تو نت هر کس یچیزی می گفت. هر چیزی رو هم می خوندم میرفتم ببینم درست میگن یا نه!

یجا میگفتن آلمان رایگانه تحصیل، با همون زبان نصفه نیمم میرفتم تو سایت هاشون و میدیدم شهریه هایی که نوشتن هوش از سرم میبره! پس چی میگن رایگانه آخه؟! اما خب وقتی این همه سایت نوشتن رایگانه حتما یچیزی هست، اما آخرم نتونستم پیدا کنم کدوم دانشگاهشه!

بعد میخوندم ایتالیا به همه ایرانی ها بورس میده! گفتم آخجون، برم ببینم چیکار کنم بورس بهم بدن! برای ایتالیا هم کلی بالا پایین کردم تا بالاخره تونستم بفهمم شرایط بورسیه به چه صورته. اما خب خداییش خیلی وقت منو گرفت اما خیالم راحت شد این حرف درسته!

دیدم اینجوری بخوام پیش برم تا چند سال فقط باید تحقیق کنم! و تازه اونایی که اول تحقیق کردم یادمم میره. گفتم برم از خود موسسات سوال بپرسم. برای ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، چین، کانادا و آمریکا رفتم سراغ موسسات مختلف.

خدایی مطمئنم شما هم این حس منو درک کردین. چون مجوز از وزارت علوم داشتن خیالشون راحت بود که جلب اعتماد شده، پس موسسات دیگه رو تخریب می کردن اول، و بعد کلی اطلاعات با آب و تاب بهم میگفتن و وقتی از اونحا میومدم بیرون میگفتم من دیگه میدونم باید کجا برم!

اما به بخش قرارداد که میرسید، میدیدم که قیمت پذیرش مناسبه، اما انقدر برای هر خدمات جانبی از من پول اضافه میخاستن که قیمت قرارداد از اون مبلغ اولی که بهم گفتن سر به فلک می کشید، تازه 50% هزینه قرارداد رو هم که اولش ازم میگرفتن، و اگه پذیرش انجام نمیشد پس نمیدادن!

بعدش رفتم سراغ موسسات مشاوره مجوزدار. اینها اوضاعشون خیلی بهتر بود و مشتری مداریشون خیلی بهتر و قیمت هاشون هم نسبت به موسسات و خدماتی که ارائه میدادن خیلی مناسب تر بود. اما خب مشکل عدم بازگشت 50% مبلغ قرارداد رو داشتم دوباره و اینکه بهم در صورت عدم پذیرش و یا ایراد از سمت خودشون ضمانتی برای بازگشت مبلغ نمیدادن.

دیدم ریسک کار خیلی بالاست و برای همین انقدر وقت صرف تحقیقات کردم که دیدم آخر کار چند سال گذشته و من همچنان اندر خم یک کوچه. و دیگه حس و حالی برام نمونده بود که بخام برای تحصیل اقدام کنم.میدونم الان تو فکری که آخر عاقبت من هم همینطور میشه؟ اینها کارهایی بود که من انجام دادم و خیلی ها هستن که همین راه رو دارن میرن. اما چجوریه که بعضی ها به نتیجه رسیدن و بعضی ها نه؟

برای همین تصمیم گرفتم خودم یه سایت راه اندازی کنم و وقت های بیکاریم اطلاعات درست رو جمع آوری و در وبسایتم قرار بدم. اون هم از وبسایت خود دانشگاه ها، نه وبسایت های داخلی. و برای همین به دوستم پیشنهاد دادم در تولید محتوا با من همکاری کنه. و در اینستا هم اطلاعات رو قرار دادیم.

هنوز 6 ماه نگذشته جمعیت اعضامون به 16 هزار نفر رسید! که برای خودمون هم جالب بود که همه مشکل من رو داشتن و همشون دنبال اطلاعات درست بودن و چقدر کمبود در این زمینه غوغا میکرده. اما همچنان مشکل اخذ پذیرش پابرجا بود..

علاوه بر این اطلاعات، ما خاطرات ایرانیان خارج از کشور رو هم جمع آوری می کردیم تا بقیه بدونن زندگی تو یه کشور دیگه چجوریه، چقدر هزینه داره، چه مسائلی داره؟ مهاجرت کنیم اوضامون چجوری میشه و.. که این بخش از تولید اطلاعاتمون هم محبوب تر شد بین اعضا.

کم کم که تعداد اعضا بالا میرفت جوابگویی به سوالات و خواسته هاشون هم زیاد میشد و از عهده ما دو نفر خارج. حق هم داشتیم. ما هدفمون جمع آوری اطلاعات بود، اما دوستان از ما سوال های خیلی تخصصی میپرسیدن. پس تصمیم گرفتیم که همکارانمون رو بیشتر کنیم. اگه خواستین با همکارامون آشنا بشین بقیه داستان تشکیلی مای زیمارو هم بخونین.

حلیمه بصیری فر

یه رزومه کوتاه از خودم اگه قرار باشه بگم لیسانس نرم افزار از غیرانتفاعی فخرالدین اسعد گرگانی در گرگان رو دارم. دوران تحصیلم تماما به بازیگوشی گذشت! و شما مث من نباشین و به فکر بالا بردن معدل باشین. تنها شانسی که داشتم این بود که برنامه نویسیم خوب بود و بخاطر همین درس های عملی تونستم معدلم رو در سطح خوبی نگهدارم!
همیشه از کلاس ها غیبت می کردم و تازه اگه میفهمیدم جلسه قبلی که نرفتم حضور غیاب نشده، جلسه بعدشم نمیرفتم! شب های امتحان زودتر از مواقع دیگه میخابیدم و دیرتر بیدار میشدم! بساطی بود خلاصه..

جاهای زیادی کار کردم:

01از تدریس در آموزشگاه ها،

02شرکت های برنامه نویسی،

03فروشگاه های اینترنتی،

04تولید محتوا،

05پشتیبانی،

06شرکت های طراحی سایت،

07فری لنس و...

و تمام تجربیاتم رو در مای زیما دارم استفاده می کنم و خوشحالم که خیلی جاها تونستم کار کنم و همه اون تجربه ها الان داره به دردم میخوره.

زمان زمان علاقمندیهام متفاوته، الان خیلی دوست دارم در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خبره بشم. تمام مطالعاتم هم در همین زمینه هست و خب نتیجه پیشرفتم رو در مای زیما خواهید دید. کتاب خوندن رو دوست دارم و اینکار بهم آرامش عجیبی میده. از ورزش خوشم میاد اما مرتب اینکار رو نمی کنم! عاشق شکلات و هر چیزی هستم که شکلاتی باشه.

کارهایی که من در حال حاضر انجام میدم و مسئولیتشون با من هست:

aبرنامه ریزی و مدیریت کارها،

bپیدا کردن ایده های جدید،

cبررسی سوالاتی که میپرسین،

dپیدا کردن راه حلی که بتونیم سوالاتتون رو به بهترین شکل ممکن جواب بدیم و براشون راه حل پیدا کنیم،

eپیدا کردن افرادی که خبره هستن، بیشتر از پول به فکر خدمت رسانی هستن (این یکی از اصلی ترین رسالت های ماست)، و متقاعد کردنشون برای همکاری با ما

fو خلاصه آچار فرانسه ای هستم برای خودم

مارال حسینی
احسان رحیم خانی
حمیدرضا آسیایی
مشاورهای تیم آلمان
مشاور تیم ایتالیا

امیر علی هستم و لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد کرج دارم. که همینجا خیلی از دوستان جواب سوالشون رو گرفتن که آیا میشه با مدرک دانشگاه آزاد در خارج از کشور تحصیل داشت یا خیر!

فوق لیسانس در حال تحصیل در رشته management digital buiss پلی تکنیک میلان، سال دوم مستر هستم. خودم برای اینکه ادامه تحصیل بدم سراغ موسسات زیادی رفته بودم، اما بغیر از چند تا موسسه معدود نه چیز خوبی دیدم و نه چیز خوبی شنیدم، دزدی، جعل مدارک، کلاهبرداری. و برای همین با کلی دوندگی و از طریق راهنمائی های یکی از دوستانم که در ایتالیا دانشجو بود تونستم پذیرش بگیرم.

رشته ای که من برای ارشد دلم میخاست ادامه تحصیل بدم در اروپا سه تا کشور بیشتر ارائه نمیشد. دانمارک، اسپانیا و ایتالیا. که من بدلیل آب و هوا، فرهنگ و شباهتش به کشور ما، صمیمیت بیشتری که بین مردم ایتالیا بود و اون رو بیشتر شبیه ایران میکرد، و در کنار همه اینها بورس استانی ایتالیا که همه هزینه های تحصیلی و زندگی دانشجو رو شامل میشه، ایتالیا رو برای تحصیل انتخاب کردم.

روزهای اولی که میخاستم به ایتالیا برم استرس و نگرانی زیادی داشتم،

 • اینکه کجا دارم میرم؟
 • کجا قراره خونه بگیرم؟
 • اصلا از اول جا دارم یا تازه باید دنبال جا بگردم؟ اون هم ما ایرانی ها که با خودمون کلی وسیله داریم و حداقل 3-4 تا چمدون وسیله داریم.
 • میتونم با مردمش ارتباط برقرار کنم؟
 • گم نشم.
 • چند تا مساله هست. بتونی از فرودگاه بری مرکز شهر و.. دسترسی به اینترنت پیدا کنی، سیم کارت بخری و...

آخه همه که انگلیسی بلد نیستن، بخصوص در اروپای جنوبی مثل ایتالیا، اسپانیا، یونان، پرتغال برای همین وقتی اومدم اینجا واقعا برام سخت بود، خیلی جاها میرفتم انگلیسی نمیتونستن صحبت کنن و من خیلی دچار دردسر میشدم اوایل. یکی از بزرگترین دردسرهایی که اینجا من به چشم دیدم پیدا کردن جایی برای موندنه.

خیلی از تازه واردین رو دیدم که کف خیابون میمونن روزهای اول و حاضرن 2-3 برابر پول بدن اما فقط یجا برای خواب داشته باشن. و شما یا باید یه برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشین -که عمدتا ما ایرانی ها بدون برنامه میایم و دچار مشکل میشیم- یا با کسی که در حال حاضر در ایتالیا هست ارتباط برقرار کنین و ازش بخاین جایی برای شما پیدا کنه.

اگر ندونی چجوری از سیستم public استفاده کنی جریمه میشی 34 یا 36 یورو، که اگه همونجا پرداخت نکنی به حسابت نوشته میشه و البته دو برابر! اولش یخورده این سیستم گیج کنندست، چون خیلی وسیعه، پیدا کردن مترو، اتوبوس، تراموا، قطارها.

موقعی که من خودم میخاستم اقدام کنم خیلی سختی کشیدم، خیلی اذیت شدم، خیلی وقت و هزینه صرف کردم، خیلی اذیت شدم، خیلی وقت تلف کردم، اعصاب گذاشتم، استرس کشیدم، خیلی فشارهای روحی روانی تا تونستم اپلای کنم و پذیرش بگیرم.

همون لحظات تو ذهنم بود که همین که خودم رو بالا کشیدم و رفتم حتما همچین پلت فرمی رو راه اندازی کنم که بتونم به بچه ها کمک کنم. بخصوص وقتی میدیدم موسسات پولی که میخان از من بگیرن، با توجه به خدماتی که ارائه میدن خیلی بالا بود و اصلی ترین نیاز من که بعد از پذیرش و برای اقامت در کشور مقصد هست رو هم بهش کمترین اهمیت رو میدادن، تصمیم گرفتم اینکار رو حتما شروع کنم.

همه این موارد دست به دست هم داد تا من اینکار رو شروع کنم و با یه تیر دو نشون بزنم. هم به بچه ها کمک کنم تا با اطلاعات درست و خدمات بیشتر بتونن پذیرش بگیرن و هم خودم به کسب درآمدی برسم. و یکی دو ماه بعد از رسیدن به ایتالیا اینکار رو برای رشته های برق، صنایع و مدیریت استارت اینکار رو زدم و حالا بعد از گذشت یک سال تجربه خوبی در این زمینه کسب کردم.

اگه هر سوالی از ایتالیا دارین از من بپرسین، تا جوابتون رو بصورت صوتی در سایت و کانال قرار بدیم. لطفا سوالاتتونو کامل بپرسین، اطلاعات کوتاه تحصیلیتون، رزومتون، سنتون، رشته و مقطعی که دوست دارین ادامه تحصیل بدین رو کامل بنویسین تا بهترین و دقیق ترین جواب رو بتونم به شما بگم. ممنون از اعتماد و همکاریتون

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

آدرس ایمیل
ورودی نامعتبر است

مثال: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره همراه
ورودی نامعتبر است

سوال شما(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی کد جدیدورودی نامعتبر است

 

این هم یه معرفی کوتاه از همکاران خوبمون در مای زیما. که در طول زمان هر همکار جدیدی اضافه بشه، حتما اول از همه به شما معرفیش می کنیم.

جمع آوری خاطرات ایرانیان خارج از کشور

گفتیم یکی از کارهایی که انجام میدیم جمع آوری خاطرات ایرانیان خارج از کشور بود. در همین جمع آوری خاطرات، برخوردیم به افرادی که خودشون هم کار اعزام رو انجام میدادن، خدماتی که ارائه میدادن خیلی خیلی خیلی بیشتر بود، قیمت هاشون بر اساس نوع خدماتشون واقعا مناسب بود و از همه مهمتر اطلاعاتشون بدلیل اینکه در اون کشور ساکن بودند، دقیق و بروز بود.

اما خب اینها چون نه موسسه اعزام دانشجو بودند، نه موسسه مشاوره ای که مجوز داشته باشن فقط در محدوده آشنایان خودشون، و آشنایان آشنایانشون فعالیت میکردن. دیدم چقدر خوب میشه اگه همین مورد رو بسط بدیم و بتونیم این افراد رو دور هم جمع کنیم تا به اعضای ما هم مشاوره بدن، راهنمائی شون کنن و براشون پذیرش بگیرن.

برای همین یه نظرسنجی گذاشتیم در اینستا و دیدیم بالای 60% افراد موافق این موضوع بودن، اما خب خیلی هاشون هم مخالف اینکار بودن که در پایین نظراتشون رو برای شما هم میزارم تا ببینین بقیه دوستان چی گفتن و چی میخان.

 

موافقم

نازیلا

 

موافقم.. من خیلی راه هارو از همین آدما یاد گرفتم

Hdr.arch9494

 

موافق. مجوز کشکی بدرد عمه می خوره.

Mojtabakhosrowshahi

 

من موسسات بدون مجوزی میشناسم که متاسفانه فقط دنبال این هستن که بین دو هزار تا چهار هزار دلار از مشتری بگیرن و جوری قرارداد میبندن که اگر موفق به اخذ پذیرش نشدن نصف یا درصدی از مبلغ بر میدارن و این کاملا بی انصافی هست. مبلغ پایین تر از موسسات مجوزدار و یا وکلای مهاجرتی می گیرن ولی خدایی کار انجام نمیدن و قبل از قرارداد کلی ویزا و پذیرش از موسسات دیگه اخذ کردن نشونت میدن واسه نمونه کار خودشون.

شیرین

 

مبلغ نصف قرارداد که در صورت عدم پذیرش به کاربر برگردونده میشه جزء قوانین این صنف هست و برای همه موسسات مجوزدار و بدون مجوز هم صدق میکنه.

مای زیما در جواب به شیرین

 

منظور من اینه که موسسات بدون مجوز تلاشی واسه اخذ واقعی پذیرش نمی کنن و یا سواستفاده از این قانون، نصف مبلغ به جیب میزنن

شیرین در جواب مای زیما

 

از مجوزدارش هم نمیشه شکایت کرد، اونا اتفاقا پشتشون گرمتره

a.s.a_dm در جواب شیرین

 

به راحتی میشه. قراردادتون رو میبرید وزارت علوم و شکایت می کنید. وزارت علوم خوشبختانه پیگیری میکنه.

شیرین در جواب a.s.a_dm

 

آشنایان رفتن شکایت هم کردن تا اسم صاحب مجوز رو میشنیدن پچ پچ هاشون شروع میشد، چرا؟ چون طرف بازنشسته وزارت علوم بود انقدر بدبختا رو بردن و آوردن تا بیچاره ها خودشون خسته شدن

a.s.a_dm در جواب شیرین

 

باید از نزدیک ببینم

فراز

 

نمیشه به کسی اعتماد کرد، مخالفم

Iamhanirahimi

 

میون این کسایی که مجوز ندارن، خیلی هاشون کارو از اون کسایی که مجوز دارن بهتر انجام میدن و درست تر هستن، اما این روزا انقدر اوضاع خراب هست که نه اینجور آدما می تونن به مردمی که می خوان کارو براشون انجام بدن، نه مردم می تونن به هیچ کس اعتماد کنن... نهایتا اگر مجوزی نباشه، نه اون بنده خدایی که کارو انجام میده می تونه از کسی که کارو براش انجام داده برای طلب حقش شکایت کنه، نه اون کسی که می خواد پولی برای انجام کارش پرداخت کنه اعتمادی کنه... نهایتا آدم به جایی میرسه که میگه بهتره با این مدل افراد همکاری نکنه، هم برای اونا بهتره هم برای خود آدم ....

علی عباسی

 

مجوز دارا پشتشون گرمه اتفاقا بیشتر اذیت میکنن، دیدم که میگم

a.s.a_dm در جواب آقای علی عباسی

 

آخه نسبیه. انقد بی اعتمادی ها پیش اومده که آدم به موسسات بدون مجوز اعتماد نمی کنه

نینا

 

کیفیت کار، پوشش هر نوع مجوزی خواهد بود .... لطفا ارزش گرا باشید و از هر تخصصی بهره برداری کنید، مجوزات شاید لازمن ولی هرگز کافی نبودن!

میثم عزیزخانی

 

مهم کار بلد بودنه نه با پول خریدن مدرکه

Pernsamir4874

 

من موافقم چون اینا اکثرا دانشجو هستن و واسه درآمدزایی با هزینه خیلی کمتر کارارو انجام میدن واسه بچه ها انشالله ما ایرانی ها هم بتونیم با خیال دنج و دید مثبت به هم اعتماد کنیم و طرف مقابل هم مسئولیت پذیر باشه و مقبول وعده بده.

نازنین خدابنده

 

به نظر من اگه موسسه یا هر شخصی اول کار رو انجام بده بعد پول بگیره میشه بهش اعتماد کرد خود من هم همین مشکل اعتماد رو دارم

احسان66

 

اما اومدیم و کار رو انجام دادن و شما هزینه رو نپرداختید: اونوقت همه وقت و انرژی که صرف کردید دود میشه میره هوا

جواب مای زیما به احسان66

 

خب وقتی چند جلسه با طرف به صورت حضوری برگزار بشه مشخص میشه طرف هدف و انگیزه اش چیه به علاوه میشه اول یه مبلغ خیلی جزئی هم برای اطمینان گرفت ولی نه بیشتر

جواب احسان66 به مای زیما

 

اومدیم یه تیم تشکیل دادیم و همه مشکلات این موضوع رو با هم بررسی کردیم. روزها و هفته ها وقتمون رو گرفت. به موسسات مختلف سر زدیم، همکاران خیلی زیادی رو رصد کردیم، با خیلی از اعضا جداگانه ساعت ها صحبت کردیم که چی باشه و چجوری باشه حاضری کارهای اخذ پذیرشت رو بدی ما برات انجام بدیم؟

همه نواقص رو درآوردیم و سعی کردیم برای هر کدوم از اونها راه حلی ارائه بدیم که هم رضایت متقاضی رو داشته باشه و هم رضایت مشاور. چون ما میشدیم یه واسطه که مشاور از مجوز و اعتبار ما استفاده میکنه برای اخذ پذیرش، و متقاضی از اعتبار و شرایط خوب ما استفاده میکنه برای دستیابی به رویاهاش.

خب نتیجه این بود که اکثر افراد موافق این موضوع بودن، پس رفتیم سراغ ایرانیان خارج از کشوری که اینکار رو انجام میدادن. اما قبلش لیست مشکلات رو برای شما میگیم و راه حلی که براش ارائه شده:

 

مشکل 1: چجوری بهشون اعتماد کنیم؟

برای این مورد ما راهکارهای زیر رو تعبیه کردیم:

 

01مشاورین باید رزمه کارهای قبلی رو به ما ارائه بدن و ما اونهارو کامل بررسی می کنیم و بعد باهاشون قرارداد می بندیم.

02ما قرارداد سفت و سختی با مشاورین میبندیم که اگر خطا و اشتباهی ازشون سر بزنه باید مبلغی رو بعنوان جریمه بپردازن.

03مبلغ قرارداد تا دریافت جواب پذیرش در حساب مای زیما میمونه تا مطمئن بشیم کارها بدرستی انجام گرفته.

04اگر پذیرش نتونستن بگیرن، 10% از مبلغ پیش پرداخت کسر و مابقی به حساب شما برگردونده میشه

05اگر نتونن پذیرش بگیرن، و متوجه بشیم کوتاهی از مشاورین بوده، علاوه بر بازگشت تمامی مبلغ پیش پرداخت، 100 یورو هم به عنوان جریمه از مشاورین دریافت و به شما پرداخت میشه و بار دیگه رایگان برای شما پذیرش می گیرن.

06تمامی مشاوره ها رایگان هست تا اگر از نتیجه مشاوره راضی نبودید (که تا به الان به همچین موردی برنخوردیم)

 

مشکل 2: نمیشه پول رو آخر کار و بعد از پذیرش ازمون بگیرن؟

ما نمی تونیم قبول کنیم که حق الزحمه در پایان کار از شما گرفته بشه، چون افراد شوخ طبع! کم نیستن که قصد شوخی داشته باشن و اینجوری ممکنه اون وقت و انرژی که میتونسته صرف یک شخص حقیقی بشه، برای شوخی فرد دیگه ای به هیچ رفته.

اما بجاش یه راه حل دیگه داریم. شما 50% مبلغ قرارداد رو در ابتدا برای ما واریز می کنین، اما تا جواب پذیرش شما نیاد، ما پول رو به مشاورین پرداخت نمی کنیم و اینجوری دقیقا میشه راه حل این مشکل: که شما پول رو بعد از اخذ پذیرش پرداخت کنین.

البته این ایده رو هم به مشاور میگیم که آیا قبول میکنه مبلغ رو در آخر از کاربر بگیریم یا نه؟ چون تمامی زحمات با اونها هست و تصمیم گیرنده در مورد این موضوع هم قطعا اونها خواهند بود.

 

مشکل 3: خدماتی که ارائه میدن فقط برای پذیرش نباشه، برامون بورسیه تحصیلی هم بگیرن.

آلمان چون شهریه هاش رایگانه در نتیجه از بورسیه تحصیلی هم خبری نیست! اما برای سایر کشورها حتما این موضوع رو مدنظر داریم. چون برای هممون مهم اینه که بتونیم رایگان یا با حداقل هزینه در خارج از کشور تحصیل کنیم.

 

مشکل 4: اگه بشه حضوری ببینیمشون و مشاوره بگیریم عالی میشه.

این مورد رو نمیشه کاری کرد! چون مشاورین در کشور مقصد سامن هستن و به همین دلیله که حتی برای بعد از پذیرش هم خدمات ارائه میدن و فقط محدود به پذیرش نیست.

اما وبینار و ویدئوی زنده در اینستا هم جزء برنامه هامون هست که بتونید این عزیزان رو ببینید. و همچنین می تونیم شماره تماسشون رو در اختیار شما قرار بدیم تا تلفنی ازشون مشاوره بگیرید.

 

مشکل 5: خدماتشون برای ویزا هم باشه. چون این مشکل هم خیلی مهمه و ذهنمونو درگیر خودش کرده.

ما متعهد میشیم که بعد از اخذ پذیرش راهنمائی های زیر رو هم براتون داشته باشیم:

01گرفتن وقت مصاحبه از سفارت

02برابر با اصل کردن رایگان مدارک توسط سفارت آلمان در تهران

03نوشتن رزومه

 

مشکل 6:اگه دانشگاه به ما خوابگاه نده، مشاورین بتونن به ما کمک کنن تا خونه یا خوابگاه مناسب رو پیدا کنیم

ما بعد از اخذ ویزا، به شما تعهد میدیم که در زمینه های زیر هم شمارو راهنمائی کنیم:

01گرفتن بیمه مسافرتی و موارد لازم جهت اخذ ویزا

02رزرو بلیط هواپیما

03توصیه موارد لازم جهت زندگی در آلمان و قوانین اضافه بار و مالیات

04خرید بلیط قطار در آلمان

05پیدا کردن محل اسکان در آلمان

06باز کردن حساب بانکی در آلمان

 

مشکل 7: هنگام عقد قرارداد مبلغ کمی بگیرن و بیشترش بمونه برای وقتیکه پذیرش گرفتیم.

عرف در این صنف به این صورت هست که 50% مبلغ قرارداد در ابتدا از کاربر گرفته میشه و چه پذیرش انجام بگیره و چه نه، این مبلغ به کاربر بازگردونده نمیشه، حتی اگه مطمئن باشین که کوتاهی و قصور از خودشون باشه.

ما هم 50% رو از شما به عنوان پیش پرداخت دریافت می کنیم اما اگه نتونستیم پذیرش بگیریم، 10% رو برای زحماتی که مشاوران کشیدن، کسر و مابقی رو به شما برمی گردونیم.

اما، مهمترین بخش ماجرا، که ما اولین نفری هستیم که این سیستم رو تعبیه کردیم و اونهم بخاطر اطمینان از کار مشاورینمون هست و صد البته ارزشی که برای کاربرانمون قائل هستیم.

بعد از هر بار عدم پذیرش، تیم داوری بررسی میکنن مرحله به مرحله کارهارو، و اگه مشاورین مقصر شناخته بشن علاوه بر بازگشت کل پیش پرداخت قرارداد، 100 یورو هم مشاورین به عنوان جریمه به شما پرداخت می کنن و یکبار دیگه رایگان براتون پذیرش میگیرن.

 

برای اخذ پذیرش و اعزام دانشجو اول هم از آلمان شروع کردیم. پیدا کردن شخصی که بتونه طیف وسیعی از رشته هارو ساپورت کنه و برای همه اونها اطلاعات داشته باشه واقعا کار سختی بود که خدا رو شکر تونستیم یه تیم از دانشجویان رو پیدا کنیم که چند ساله دارن اینکار رو انجام میدن و رزومه درخشانی هم داشتن.

صحبت هامون خیلی طول کشید، چت، تلفن و مذاکره های طولانی مدتی که الان فکرش رو می کنم میبینم چه حوصله و صبری دو طرف داشتن! اینطور به شما بگم که 90% صحبت ها پیرامون خدماتی بود که باید ارائه میشد و نحوه قرارداد، 10% باقی مانده در مورد حق الزحمه مشاورین.

چون چیزی که مهمه اینه که مشاورین بتونن تمامی دغدغه های شمارو پوشش بدن و براش راه حل داشته باشن تا شما بتونین با خیال راحت آیندتون رو دستشون بسپرین.

وقتی همکاری با آلمان رو شروع کردیم نتیجه از اون چیزی که ما فکرش رو می کردیم هم عالی تر بود. در دو هفته اول 5 نفر برای قرار داد با ما تماس گرفتن که من خودم به شخصه اصلا و ابدا انتظار این موضوع رو نداشتم. و همین امر نشون میداد که این همه وسواسی که بخرج دادیم همه بجا بوده و نتیجه زحمت های کل تیم رو در همون دو هفته اول دریافت کردیم.

 

بخشی از نظرات کاربران از مشاوره آلمان

شاید مطلبی که می نویسم کمی طولانی باشه و از حوصله شما خارج ولی امیدوارم مطالعه بفرمائید تا نظر یکی از اعضا را که به شما علاقه داشته و مایل است سهم هر چند ناچیز در رونق و توسعه کسب و کار شما داشته باشد، را بدانید.

خب در واقع از حسن اعتماد شما در ارسال پیش نویس قرارداد بسیار سپاسگزارم. بنده از نیت خالصانه شما در جهت کمک به کسانی که تمایل دارند در خارج ادامه تحصیل نمایند آگاهم. هم سرکار و هم دوست عزیزمون در آلمان بسیار دلسوزانه برخورد نمودید و اعتراف می کنم اگر قرار بود این اطلاعات را از هر موسسه یا شرکتی بگیرم میباست از 25 الی 100 هزار تومان حق مشاوره پرداخت می کردم که شما عزیزان بدون حتی یک ریال طلب، مشاوره مناسب را جهت تصمیم گیری در اختیارم گذاشتید که به نظرم باز این از حسن نیت و صداقت شما سرچشمه می گیرد.

سالار در تلگرام

 

قربان خیلی عالی، من دیشب با مشاور آلمانتون از طریق تلگرام صحبت کردم، ایشون چقدر با حوصله و محبت پاسخگو بودن. حتی خیلی خیلی بیشتر از چیزی که مد نظرم بود مرا راهنمائی کردند و از این بابت سپاسگزارم. همیشه سلامت و موفق باشید و خدا پشت و پناهتان باشد.

سالار در اینستا

 

ppppppp

دکتر سعید در اینستا

 

ppppppp

wwwww

 

ppppppp

wwwww

 

ppppppp

wwwww

 

ppppppp

wwwww

 

ppppppp

wwwww

 

وقتشه از رویاپردازی بیایم بیرون و یه قدم برای رسیدن به خواسته هامون برداریم. اصلا بیاین ببینین
 • این همه به فلان کشور علاقه دارین رشته شمارو داره اصلا!
 • یا اصلا برای رشته شما کشور مناسبی هست؟
 • چه مدارکی برای پذیرش باید داشته باشین؟
 • چه نمره زبانی لازمه؟
 • چقدر هزینه تحصیل هست؟
 • آیا بورسیه تحصیلی داره؟
 • اگه بله، چه مدارکی لازمه و چه کارهایی باید انجام بشه؟
 • در ایران سفارت داره؟
 • برای ویزا چکار باید بکنین؟
 • چه مدارکی برای ویزا لازمه؟

 

خدماتی که مای زیما در اختیار شما قرار میده تا مسیر تحصیلیتون آسون تر و کم استرس تر باشه رو براتون در پایین لیست می کنیم:
 • مشاوره رایگان بصورت خصوصی و عمومی
 • اخذ پذیرش از کشورهای آلمان و ایتالیا
 • انجمن مای زیما که به صورت تخصصی بر بورس های تحصیلی ارائه شده در تمامی قاره ها و کشورها تمرکز داره به همراه خاطرات ایرانیان خارج از کشور.
 • خبرنامه ای که مقالات جدید و همچنین بورس های تحصیلی رو هر هفته براتون ایمیل میکنه.
 • پیج اینستاگرام مای زیما که هر دو هفته به بررسی کامل و دقیق یک کشور میپردازه.
 • گروه مشاوره تحصیلی در تلگرام که شما می تونید سوالات خودتون رو بپرسین و از مشاورین ما جواب بگیرین.
 • کانال مای زیما که اطلاعات عمومی کشورها و دانشگاه ها رو به همراه بورس های مختلف در اختیار شما قرار میده. همچنین سوالاتی که سایر دوستان پرسیدن و کارشناسان جواب دادند رو هم می تونید پیدا کنید که ممکنه سوال شما هم باشه.

 

سوالات کاربران به شکل های مختلف جواب داده میشه، هم می تونید از گروه تلگرامی ما سوال کنید، هم می تونید برای آلمان مستقیم به خودشون پیام بدین و یا زنگ بزنین، و برای ایتالیا هم می تونین سوالتون رو بپرسین، به صورت صوتی به شما جواب بدن و در کانال ما جوابتون رو بشنوین.

پس لطفا هر سوالی دارین در فرم پایین وارد کنین تا کارشناس مربوطه جوابش رو برای شما بفرسته و ما در سایت و کانال قرار بدیم.

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

آدرس ایمیل
ورودی نامعتبر است

مثال: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره همراه
ورودی نامعتبر است

سوال شما(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی کد جدیدورودی نامعتبر است

 

همونطور که تا حالا متوجه شدین همه مشاوره های ما آنلاین هست، چون کارشناس عزیز در ایران نیستن، اما اگر سوالی در مورد نحوه مشاوره، عقد قرارداد، هزینه ها و... داشتین می تونین شماره همراه خودتون رو در کادر زیر وارد کنین، تا مسئول پاسخگویی با شما تماس بگیرن.

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.