مرحله اول اخذ پذیرش:

بررسی مدارک تحصیلی شما

مرحله دوم اخذ پذیرش:

انتخاب رشته و دانشگاه شما

مرحله سوم اخذ پذیرش:

عقد قرارداد با مای زیما و استراحت

مرحله چهارم اخذ پذیرش:

بستن چمدان و پرواز به ایتالیا

عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

من حلیمه بصیری فر هستم. کسی که ایده ساخت مای زیمارو تو ذهنش داشت و کم کم عملیش کرد. و به تمام کسانی که تا حالا در صحبت هامون بهم میگفتن: "آقا، جناب، داداش! و امثالهم" میگم که «من خانم هستم!»

از کجا تصمیم گرفتم مای زیمارو شکل بدم؟ من هم مثل شما، و یا شاید بدتر از شما بود شرایطم. دلم میخواست تحصیلاتم رو در یکی از کشورهای خارجی ادامه بدم، جاهای جدیدی رو ببینم و بشناسم و در کنارش آینده خوبی هم برای خودم بسازم.

تازه این مشکل رو هم داشتم که چه دانشگاهی رشته من رو داره، چه رتبه ای داره، شرایط اون کشور چجوریه؟ میتونم بعدش شغل پیدا کنمو بمونم؟ اینا بکنار، چه مدارکی باید آماده کنم برای تحصیل، شرط معدل دارن؟ زبان نمره چند میخان؟ چقد باید هزینه خوابگاه و... بدم؟

اول شروع کردم تو نت سرچ کردن. خب شهرستان کوچیکی زندگی می کردم و موسسات اعزام دانشجویی نبودن که بخوان به من مشاوره بدن. تو نت هر کس یچیزی می گفت. هر چیزی رو هم می خوندم میرفتم ببینم درست میگن یا نه!

یجا میگفتن آلمان رایگانه تحصیل، با همون زبان نصفه نیمم میرفتم تو سایت هاشون و میدیدم شهریه هایی که نوشتن هوش از سرم میبره! پس چی میگن رایگانه آخه؟! اما خب وقتی این همه سایت نوشتن رایگانه حتما یچیزی هست، اما آخرم نتونستم پیدا کنم کدوم دانشگاهشه!

بعد میخوندم ایتالیا به همه ایرانی ها بورس میده! گفتم آخجون، برم ببینم چیکار کنم بورس بهم بدن! برای ایتالیا هم کلی بالا پایین کردم تا بالاخره تونستم بفهمم شرایط بورسیه به چه صورته. اما خب خداییش خیلی وقت منو گرفت اما خیالم راحت شد این حرف درسته!

برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین با شماره همراه 09106774945 تماس بگیرین و تمامی ابهامات خودتون در مورد کشور ایتالیارو برطرف کنین.


دیدم اینجوری بخوام پیش برم تا چند سال فقط باید تحقیق کنم! و تازه اونایی که اول تحقیق کردم یادمم میره. گفتم برم از خود موسسات سوال بپرسم. برای ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، چین، کانادا و آمریکا رفتم سراغ موسسات مختلف.

خدایی مطمئنم شما هم این حس منو درک کردین. چون مجوز از وزارت علوم داشتن خیالشون راحت بود که جلب اعتماد شده، پس موسسات دیگه رو تخریب می کردن اول، و بعد کلی اطلاعات با آب و تاب بهم میگفتن و وقتی از اونحا میومدم بیرون میگفتم من دیگه میدونم باید کجا برم!

اما به بخش قرارداد که میرسید، میدیدم که قیمت پذیرش مناسبه، اما انقدر برای هر خدمات جانبی از من پول اضافه میخاستن که قیمت قرارداد از اون مبلغ اولی که بهم گفتن سر به فلک می کشید، تازه 50% هزینه قرارداد رو هم که اولش ازم میگرفتن، و اگه پذیرش انجام نمیشد پس نمیدادن!

بعدش رفتم سراغ موسسات مشاوره مجوزدار. اینها اوضاعشون خیلی بهتر بود و مشتری مداریشون خیلی بهتر و قیمت هاشون هم نسبت به موسسات و خدماتی که ارائه میدادن خیلی مناسب تر بود. اما خب مشکل عدم بازگشت 50% مبلغ قرارداد رو داشتم دوباره و اینکه بهم در صورت عدم پذیرش و یا ایراد از سمت خودشون ضمانتی برای بازگشت مبلغ نمیدادن.

دیدم ریسک کار خیلی بالاست و برای همین انقدر وقت صرف تحقیقات کردم که دیدم آخر کار چند سال گذشته و من همچنان اندر خم یک کوچه. و دیگه حس و حالی برام نمونده بود که بخام برای تحصیل اقدام کنم.میدونم الان تو فکری که آخر عاقبت من هم همینطور میشه؟ اینها کارهایی بود که من انجام دادم و خیلی ها هستن که همین راه رو دارن میرن. اما چجوریه که بعضی ها به نتیجه رسیدن و بعضی ها نه؟

برای همین تصمیم گرفتم خودم یه سایت راه اندازی کنم و وقت های بیکاریم اطلاعات درست رو جمع آوری و در وبسایتم قرار بدم. اون هم از وبسایت خود دانشگاه ها، نه وبسایت های داخلی. و برای همین به دوستم پیشنهاد دادم در تولید محتوا با من همکاری کنه. و در اینستا هم اطلاعات رو قرار دادیم.

هنوز 6 ماه نگذشته جمعیت اعضامون به 16 هزار نفر رسید! که برای خودمون هم جالب بود که همه مشکل من رو داشتن و همشون دنبال اطلاعات درست بودن و چقدر کمبود در این زمینه غوغا میکرده. اما همچنان مشکل اخذ پذیرش پابرجا بود..

علاوه بر این اطلاعات، ما خاطرات ایرانیان خارج از کشور رو هم جمع آوری می کردیم تا بقیه بدونن زندگی تو یه کشور دیگه چجوریه، چقدر هزینه داره، چه مسائلی داره؟ مهاجرت کنیم اوضامون چجوری میشه و.. که این بخش از تولید اطلاعاتمون هم محبوب تر شد بین اعضا.

کم کم که تعداد اعضا بالا میرفت جوابگویی به سوالات و خواسته هاشون هم زیاد میشد و از عهده ما دو نفر خارج. حق هم داشتیم. ما هدفمون جمع آوری اطلاعات بود، اما دوستان از ما سوال های خیلی تخصصی میپرسیدن. پس تصمیم گرفتیم که همکارانمون رو بیشتر کنیم. اگه خواستین با همکارامون آشنا بشین بقیه داستان تشکیلی مای زیمارو هم بخونین.

حلیمه بصیری فر

یه رزومه کوتاه از خودم اگه قرار باشه بگم لیسانس نرم افزار از غیرانتفاعی فخرالدین اسعد گرگانی در گرگان رو دارم. دوران تحصیلم تماما به بازیگوشی گذشت! و شما مث من نباشین و به فکر بالا بردن معدل باشین. تنها شانسی که داشتم این بود که برنامه نویسیم خوب بود و بخاطر همین درس های عملی تونستم معدلم رو در سطح خوبی نگهدارم!
همیشه از کلاس ها غیبت می کردم و تازه اگه میفهمیدم جلسه قبلی که نرفتم حضور غیاب نشده، جلسه بعدشم نمیرفتم! شب های امتحان زودتر از مواقع دیگه میخابیدم و دیرتر بیدار میشدم! بساطی بود خلاصه..

جاهای زیادی کار کردم:

01از تدریس در آموزشگاه ها،

02شرکت های برنامه نویسی،

03فروشگاه های اینترنتی،

04تولید محتوا،

05پشتیبانی،

06شرکت های طراحی سایت،

07فری لنس و...

و تمام تجربیاتم رو در مای زیما دارم استفاده می کنم و خوشحالم که خیلی جاها تونستم کار کنم و همه اون تجربه ها الان داره به دردم میخوره.

زمان زمان علاقمندیهام متفاوته، الان خیلی دوست دارم در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خبره بشم. تمام مطالعاتم هم در همین زمینه هست و خب نتیجه پیشرفتم رو در مای زیما خواهید دید. کتاب خوندن رو دوست دارم و اینکار بهم آرامش عجیبی میده. از ورزش خوشم میاد اما مرتب اینکار رو نمی کنم! عاشق شکلات و هر چیزی هستم که شکلاتی باشه.

کارهایی که من در حال حاضر انجام میدم و مسئولیتشون با من هست:

aبرنامه ریزی و مدیریت کارها،

bپیدا کردن ایده های جدید،

cبررسی سوالاتی که میپرسین،

dپیدا کردن راه حلی که بتونیم سوالاتتون رو به بهترین شکل ممکن جواب بدیم و براشون راه حل پیدا کنیم،

eپیدا کردن افرادی که خبره هستن، بیشتر از پول به فکر خدمت رسانی هستن (این یکی از اصلی ترین رسالت های ماست)، و متقاعد کردنشون برای همکاری با ما

fو خلاصه آچار فرانسه ای هستم برای خودم

مارال حسینی
مشاور تیم ایتالیا

 

روزهای اولی که میخاستم به ایتالیا برم استرس و نگرانی زیادی داشتم،

 • اینکه کجا دارم میرم؟
 • کجا قراره خونه بگیرم؟
 • اصلا از اول جا دارم یا تازه باید دنبال جا بگردم؟ اون هم ما ایرانی ها که با خودمون کلی وسیله داریم و حداقل 3-4 تا چمدون وسیله داریم.
 • میتونم با مردمش ارتباط برقرار کنم؟
 • گم نشم.
 • چند تا مساله هست. بتونی از فرودگاه بری مرکز شهر و.. دسترسی به اینترنت پیدا کنی، سیم کارت بخری و...

 

اگه هر سوالی از ایتالیا دارین از من بپرسین، تا جوابتون رو بصورت صوتی در سایت و کانال قرار بدیم. لطفا سوالاتتونو کامل بپرسین، اطلاعات کوتاه تحصیلیتون، رزومتون، سنتون، رشته و مقطعی که دوست دارین ادامه تحصیل بدین رو کامل بنویسین تا بهترین و دقیق ترین جواب رو بتونم به شما بگم. ممنون از اعتماد و همکاریتون

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

آدرس ایمیل
ورودی نامعتبر است

مثال: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره همراه
ورودی نامعتبر است

سوال شما(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی کد جدیدورودی نامعتبر است

 

این هم یه معرفی کوتاه از همکاران خوبمون در مای زیما. که در طول زمان هر همکار جدیدی اضافه بشه، حتما اول از همه به شما معرفیش می کنیم.

جمع آوری خاطرات ایرانیان خارج از کشور

گفتیم یکی از کارهایی که انجام میدیم جمع آوری خاطرات ایرانیان خارج از کشور بود. در همین جمع آوری خاطرات، برخوردیم به افرادی که خودشون هم کار اعزام رو انجام میدادن، خدماتی که ارائه میدادن خیلی خیلی خیلی بیشتر بود، قیمت هاشون بر اساس نوع خدماتشون واقعا مناسب بود و از همه مهمتر اطلاعاتشون بدلیل اینکه در اون کشور ساکن بودند، دقیق و بروز بود.

اما خب اینها چون نه موسسه اعزام دانشجو بودند، نه موسسه مشاوره ای که مجوز داشته باشن فقط در محدوده آشنایان خودشون، و آشنایان آشنایانشون فعالیت میکردن. دیدم چقدر خوب میشه اگه همین مورد رو بسط بدیم و بتونیم این افراد رو دور هم جمع کنیم تا به اعضای ما هم مشاوره بدن، راهنمائی شون کنن و براشون پذیرش بگیرن.

برای همین یه نظرسنجی گذاشتیم در اینستا و دیدیم بالای 60% افراد موافق این موضوع بودن، اما خب خیلی هاشون هم مخالف اینکار بودن که در پایین نظراتشون رو برای شما هم میزارم تا ببینین بقیه دوستان چی گفتن و چی میخان.

 

موافقم

نازیلا

 

موافقم.. من خیلی راه هارو از همین آدما یاد گرفتم

Hdr.arch9494

 

موافق. مجوز کشکی بدرد عمه می خوره.

Mojtabakhosrowshahi

 

من موسسات بدون مجوزی میشناسم که متاسفانه فقط دنبال این هستن که بین دو هزار تا چهار هزار دلار از مشتری بگیرن و جوری قرارداد میبندن که اگر موفق به اخذ پذیرش نشدن نصف یا درصدی از مبلغ بر میدارن و این کاملا بی انصافی هست. مبلغ پایین تر از موسسات مجوزدار و یا وکلای مهاجرتی می گیرن ولی خدایی کار انجام نمیدن و قبل از قرارداد کلی ویزا و پذیرش از موسسات دیگه اخذ کردن نشونت میدن واسه نمونه کار خودشون.

شیرین

 

مبلغ نصف قرارداد که در صورت عدم پذیرش به کاربر برگردونده میشه جزء قوانین این صنف هست و برای همه موسسات مجوزدار و بدون مجوز هم صدق میکنه.

مای زیما در جواب به شیرین

 

منظور من اینه که موسسات بدون مجوز تلاشی واسه اخذ واقعی پذیرش نمی کنن و یا سواستفاده از این قانون، نصف مبلغ به جیب میزنن

شیرین در جواب مای زیما

 

از مجوزدارش هم نمیشه شکایت کرد، اونا اتفاقا پشتشون گرمتره

a.s.a_dm در جواب شیرین

 

به راحتی میشه. قراردادتون رو میبرید وزارت علوم و شکایت می کنید. وزارت علوم خوشبختانه پیگیری میکنه.

شیرین در جواب a.s.a_dm

 

آشنایان رفتن شکایت هم کردن تا اسم صاحب مجوز رو میشنیدن پچ پچ هاشون شروع میشد، چرا؟ چون طرف بازنشسته وزارت علوم بود انقدر بدبختا رو بردن و آوردن تا بیچاره ها خودشون خسته شدن

a.s.a_dm در جواب شیرین

 

باید از نزدیک ببینم

فراز

 

نمیشه به کسی اعتماد کرد، مخالفم

Iamhanirahimi

 

میون این کسایی که مجوز ندارن، خیلی هاشون کارو از اون کسایی که مجوز دارن بهتر انجام میدن و درست تر هستن، اما این روزا انقدر اوضاع خراب هست که نه اینجور آدما می تونن به مردمی که می خوان کارو براشون انجام بدن، نه مردم می تونن به هیچ کس اعتماد کنن... نهایتا اگر مجوزی نباشه، نه اون بنده خدایی که کارو انجام میده می تونه از کسی که کارو براش انجام داده برای طلب حقش شکایت کنه، نه اون کسی که می خواد پولی برای انجام کارش پرداخت کنه اعتمادی کنه... نهایتا آدم به جایی میرسه که میگه بهتره با این مدل افراد همکاری نکنه، هم برای اونا بهتره هم برای خود آدم ....

علی عباسی

 

مجوز دارا پشتشون گرمه اتفاقا بیشتر اذیت میکنن، دیدم که میگم

a.s.a_dm در جواب آقای علی عباسی

 

آخه نسبیه. انقد بی اعتمادی ها پیش اومده که آدم به موسسات بدون مجوز اعتماد نمی کنه

نینا

 

کیفیت کار، پوشش هر نوع مجوزی خواهد بود .... لطفا ارزش گرا باشید و از هر تخصصی بهره برداری کنید، مجوزات شاید لازمن ولی هرگز کافی نبودن!

میثم عزیزخانی

 

مهم کار بلد بودنه نه با پول خریدن مدرکه

Pernsamir4874

 

من موافقم چون اینا اکثرا دانشجو هستن و واسه درآمدزایی با هزینه خیلی کمتر کارارو انجام میدن واسه بچه ها انشالله ما ایرانی ها هم بتونیم با خیال دنج و دید مثبت به هم اعتماد کنیم و طرف مقابل هم مسئولیت پذیر باشه و مقبول وعده بده.

نازنین خدابنده

 

به نظر من اگه موسسه یا هر شخصی اول کار رو انجام بده بعد پول بگیره میشه بهش اعتماد کرد خود من هم همین مشکل اعتماد رو دارم

احسان66

 

اما اومدیم و کار رو انجام دادن و شما هزینه رو نپرداختید: اونوقت همه وقت و انرژی که صرف کردید دود میشه میره هوا

جواب مای زیما به احسان66

 

خب وقتی چند جلسه با طرف به صورت حضوری برگزار بشه مشخص میشه طرف هدف و انگیزه اش چیه به علاوه میشه اول یه مبلغ خیلی جزئی هم برای اطمینان گرفت ولی نه بیشتر

جواب احسان66 به مای زیما

 

اومدیم یه تیم تشکیل دادیم و همه مشکلات این موضوع رو با هم بررسی کردیم. روزها و هفته ها وقتمون رو گرفت. به موسسات مختلف سر زدیم، همکاران خیلی زیادی رو رصد کردیم، با خیلی از اعضا جداگانه ساعت ها صحبت کردیم که چی باشه و چجوری باشه حاضری کارهای اخذ پذیرشت رو بدی ما برات انجام بدیم؟

همه نواقص رو درآوردیم و سعی کردیم برای هر کدوم از اونها راه حلی ارائه بدیم که هم رضایت متقاضی رو داشته باشه و هم رضایت مشاور. چون ما میشدیم یه واسطه که مشاور از مجوز و اعتبار ما استفاده میکنه برای اخذ پذیرش، و متقاضی از اعتبار و شرایط خوب ما استفاده میکنه برای دستیابی به رویاهاش.

خب نتیجه این بود که اکثر افراد موافق این موضوع بودن، پس رفتیم سراغ ایرانیان خارج از کشوری که اینکار رو انجام میدادن. اما قبلش لیست مشکلات رو برای شما میگیم و راه حلی که براش ارائه شده:

 

مشکل 1: چجوری بهشون اعتماد کنیم؟

برای این مورد ما راهکارهای زیر رو تعبیه کردیم:

 

01مشاورین باید رزمه کارهای قبلی رو به ما ارائه بدن و ما اونهارو کامل بررسی می کنیم و بعد باهاشون قرارداد می بندیم.

02ما قرارداد سفت و سختی با مشاورین میبندیم که اگر خطا و اشتباهی ازشون سر بزنه باید مبلغی رو بعنوان جریمه بپردازن.

03مبلغ قرارداد تا دریافت جواب پذیرش در حساب مای زیما میمونه تا مطمئن بشیم کارها بدرستی انجام گرفته.

04اگر پذیرش نتونستن بگیرن، هر مبلغی که به عنوان پیش پرداخت دزیافت شده بود به حساب شما برگردونده میشه

05اگر نتونن پذیرش بگیرن، و متوجه بشیم کوتاهی از مشاورین بوده، علاوه بر بازگشت تمامی مبلغ پیش پرداخت، 100 یورو هم به عنوان جریمه از مشاورین دریافت و به شما پرداخت میشه و بار دیگه رایگان برای شما پذیرش می گیرن.

06تمامی مشاوره ها رایگان هست تا اگر از نتیجه مشاوره راضی نبودید (که تا به الان به همچین موردی برنخوردیم)

 

مشکل 2: نمیشه پول رو آخر کار و بعد از پذیرش ازمون بگیرن؟

چرا میشه! تعجب نکنید. ما دو نوع قرارداد داریم، نوع اول: شما هیچ پیش پرداختی ندارین و کل مبلغ قرارداد رو بعد از اخذ پذیرش پرداخت می کنین، در این حالت شما هیچ تخفیفی نخواهید داشت و کل مبلغ قرارداد باید پرداخت بشه.

نوع دوم: 20% مبلغ قرارداد ابتدا از شما دریافت میشه (و 20% هم بخاطر اعتماد شما به مای زیما از مبلغ کل قرارداد کسر میشه که هدیه ما به شما خواهد بود) و اگر خدای نکرده نتونستیم براتون پذیرش بگیریم، اون مبلغ تماما به حساب شما برگردونده میشه! (تعجب نکنید، درست متوجه شدید، ما فقط در صورتی مبلغی از شما دریافت می کنیم که براتون پذیرش گرفته باشیم، خیلی عالیه نه؟)

 

مشکل 3: خدماتی که ارائه میدن فقط برای پذیرش نباشه، برامون بورسیه تحصیلی هم بگیرن.

مگه میشه بدون بورسیه تحصیلی؟ یه ایتالیا و یه بورسیه استانیش D: یسری از دوستان هستن که پذیرش گرفتن و فقط میخوان کارهای بورسیه رو ما براشون انجام بدیم که اینکار هم امکان پذیر هست و هیچ مشکلی نداره.

 

مشکل 4: اگه بشه حضوری ببینیمشون و مشاوره بگیریم عالی میشه.

مشاورین ما در کشور ایتالیا ساکن هستن، به همین دلیل ما از طریق وبینارها و همچنین لایو اینستا می تونین از عزیزان رو ببینین، اما اگر حضوری خواستین تشریف بیارین دفتر مرکزیمون، ما بی نهایت خوشحال میشیم و مشتاق دیدارتون هستیم.

 

مشکل 5: خدماتشون برای ویزا هم باشه. چون این مشکل هم خیلی مهمه و ذهنمونو درگیر خودش کرده.

حتما همین طور خواهد بود. خدمات ما برای: اخذ پذیرش تحصیلی + ویزای تحصیلی + بورسیه تحصیلی هست.

 

مشکل 6: هنگام عقد قرارداد مبلغ کمی بگیرن و بیشترش بمونه برای وقتیکه پذیرش گرفتیم.

عرف در این صنف به این صورت هست که 50% مبلغ قرارداد در ابتدا از کاربر گرفته میشه و چه پذیرش انجام بگیره و چه نه، این مبلغ به کاربر بازگردونده نمیشه، حتی اگه مطمئن باشین که کوتاهی و قصور از خودشون باشه.

اما ما دو نوع قرارداد تعبیه کردیم که در قسمت "مشکل 2" براتون شرح دادیم به چه صورت هست. اما، مهمترین بخش ماجرا، که ما اولین نفری هستیم که این سیستم رو تعبیه کردیم و اونهم بخاطر اطمینان از کار مشاورینمون هست و صد البته ارزشی که برای کاربرانمون قائل هستیم.

بعد از هر بار عدم پذیرش، تیم داوری بررسی میکنن مرحله به مرحله کارهارو، و اگه مشاورین مقصر شناخته بشن علاوه بر بازگشت کل پیش پرداخت قرارداد، 100 یورو هم مشاورین به عنوان جریمه به شما پرداخت می کنن و یکبار دیگه رایگان براتون پذیرش میگیرن.

 

برای اخذ پذیرش و اعزام دانشجو اول هم از ایتالیا شروع کردیم. پیدا کردن شخصی که بتونه طیف وسیعی از رشته هارو ساپورت کنه و برای همه اونها اطلاعات داشته باشه واقعا کار سختی بود که خدا رو شکر تونستیم یه تیم از دانشجویان رو پیدا کنیم که چند ساله دارن اینکار رو انجام میدن و رزومه درخشانی هم داشتن.

صحبت هامون خیلی طول کشید، چت، تلفن و مذاکره های طولانی مدتی که الان فکرش رو می کنم میبینم چه حوصله و صبری دو طرف داشتن! اینطور به شما بگم که 90% صحبت ها پیرامون خدماتی بود که باید ارائه میشد و نحوه قرارداد، 10% باقی مانده در مورد حق الزحمه مشاورین.

چون چیزی که مهمه اینه که مشاورین بتونن تمامی دغدغه های شمارو پوشش بدن و براش راه حل داشته باشن تا شما بتونین با خیال راحت آیندتون رو دستشون بسپرین.

وقتی همکاری با ایتالیا رو شروع کردیم نتیجه از اون چیزی که ما فکرش رو می کردیم هم عالی تر بود. در دو هفته اول 5 نفر برای قرار داد با ما تماس گرفتن که من خودم به شخصه اصلا و ابدا انتظار این موضوع رو نداشتم. و همین امر نشون میداد که این همه وسواسی که بخرج دادیم همه بجا بوده و نتیجه زحمت های کل تیم رو در همون دو هفته اول دریافت کردیم.

 

بخشی از نظرات کاربران از مشاوره ایتالیا

شاید مطلبی که می نویسم کمی طولانی باشه و از حوصله شما خارج ولی امیدوارم مطالعه بفرمائید تا نظر یکی از اعضا را که به شما علاقه داشته و مایل است سهم هر چند ناچیز در رونق و توسعه کسب و کار شما داشته باشد، را بدانید.

خب در واقع از حسن اعتماد شما در ارسال پیش نویس قرارداد بسیار سپاسگزارم. بنده از نیت خالصانه شما در جهت کمک به کسانی که تمایل دارند در خارج ادامه تحصیل نمایند آگاهم. هم سرکار و هم دوست عزیزمون در ایتالیا بسیار دلسوزانه برخورد نمودید و اعتراف می کنم اگر قرار بود این اطلاعات را از هر موسسه یا شرکتی بگیرم میباست از 25 الی 100 هزار تومان حق مشاوره پرداخت می کردم که شما عزیزان بدون حتی یک ریال طلب، مشاوره مناسب را جهت تصمیم گیری در اختیارم گذاشتید که به نظرم باز این از حسن نیت و صداقت شما سرچشمه می گیرد.

حسین در تلگرام

 

قربان خیلی عالی، من دیشب با مشاور ایتالیاتون از طریق تلگرام صحبت کردم، ایشون چقدر با حوصله و محبت پاسخگو بودن. حتی خیلی خیلی بیشتر از چیزی که مد نظرم بود مرا راهنمائی کردند و از این بابت سپاسگزارم. همیشه سلامت و موفق باشید و خدا پشت و پناهتان باشد.

مریم در اینستا

 

انقدر با صبر و حوصله و شفاف جواب دادین که من رو شرمنده خودتون کردین.

دکتر سعید در اینستا

 

کاش یک سال پیش با شما آشنا شده بودم تا این همه جنگ اعصاب با اون موسسه نداشته باشم، هر چی دعاتون کنم کمه.

شهروز در تلفن

 

من این همه سوال پرسیدم و شما بدون اینکه به روم بیارین سوالاتم بچه گانه و یا تکراریه با صبر و حوصله به همشون جواب دادین، خوشحالم که هستی مای زیما.

نسترن در تلگرام

 

 

وقتشه از رویاپردازی بیایم بیرون و یه قدم برای رسیدن به خواسته هامون برداریم. اصلا بیاین ببینین
 • این همه به فلان کشور علاقه دارین رشته شمارو داره اصلا!
 • یا اصلا برای رشته شما کشور مناسبی هست؟
 • چه مدارکی برای پذیرش باید داشته باشین؟
 • چه نمره زبانی لازمه؟
 • چقدر هزینه تحصیل هست؟
 • آیا بورسیه تحصیلی داره؟
 • اگه بله، چه مدارکی لازمه و چه کارهایی باید انجام بشه؟
 • در ایران سفارت داره؟
 • برای ویزا چکار باید بکنین؟
 • چه مدارکی برای ویزا لازمه؟

 

خدماتی که مای زیما در اختیار شما قرار میده تا مسیر تحصیلیتون آسون تر و کم استرس تر باشه رو براتون در پایین لیست می کنیم:
 • مشاوره رایگان بصورت خصوصی و عمومی
 • اخذ پذیرش از کشور ایتالیا
 • انجمن مای زیما که به صورت تخصصی بر بورس های تحصیلی ارائه شده در تمامی قاره ها و کشورها تمرکز داره به همراه خاطرات ایرانیان خارج از کشور.
 • خبرنامه ای که مقالات جدید و همچنین بورس های تحصیلی رو هر هفته براتون ایمیل میکنه.
 • پیج اینستاگرام مای زیما.
 • گروه مشاوره تحصیلی در تلگرام که شما می تونید سوالات خودتون رو بپرسین و از مشاورین ما جواب بگیرین.
 • کانال مای زیما که اطلاعات عمومی کشور ایتالیا و دانشگاه های ایتالیا رو به همراه بورس های مختلف در اختیار شما قرار میده. همچنین سوالاتی که سایر دوستان پرسیدن و کارشناسان جواب دادند رو هم می تونید پیدا کنید که ممکنه سوال شما هم باشه.

 

سوالات کاربران به شکل های مختلف جواب داده میشه، هم می تونید از گروه تلگرامی ما سوال کنید، هم می تونید فرم زیر رو تکمیل کنید تا به صورت صوتی به شما جواب بدن و در کانال و وبسایت ما جوابتون رو بشنوین.

پس لطفا هر سوالی دارین در فرم پایین وارد کنین تا کارشناس مربوطه جوابش رو برای شما بفرسته و ما در سایت و کانال قرار بدیم.

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر است

آدرس ایمیل
ورودی نامعتبر است

مثال: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره همراه
ورودی نامعتبر است

سوال شما(*)
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی کد جدیدورودی نامعتبر است

 

همونطور که تا حالا متوجه شدین همه مشاوره های ما آنلاین هست، چون کارشناس عزیز در ایران نیستن، اما اگر سوالی در مورد نحوه مشاوره، عقد قرارداد، هزینه ها و... داشتین می تونین شماره همراه خودتون رو در کادر زیر وارد کنین، تا مسئول پاسخگویی با شما تماس بگیرن.

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.