عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور ایتالیا در 90% مواقع به زبان ایتالیایی ارائه میشه و در 10% مواقع به زبان انگلیسی، که اون هم مربوط میشه به رشته های فنی-مهندسی، رشته های پزشکی، رشته های مدیریتی و رشته هایی که مربوط میشه به مسائل مالی.

برای تحصیل به زبان انگلیسی باید مدرک زبان آیلتس 6 داشته باشین و اگر بخواین به زبان ایتالیایی تحصیل کنین باید مدرک زبان ایتالیایی سطح B2 داشته باشین که اگر یک سال به کلاس زبان ایتالیایی برین، می تونین این مدرک رو اخذ کنین.

و یه خبر خوب دیگه این هست که شما لازم نیست مانند ایران 4 سال تحصیل کنید تا فارغ التحصیل بشین، تحصیل شما در ایتالیا برای مقطع کارشناسی سه ساله هست.

سربازی آقایان

برای دوستان آقایی که از مقطع دیپلم قصد دارن برای تحصیل در مقطع لیسانس اقدام کنن باید این نکته مهم رو خدمتشون اعلام کنم که یا باید

 

01یک مدرک دانشگاهی داشته باشن (حداقل فوق دیپلم)

02یا معافیت سربازی داشته باشن

03یا کارت پایان خدمت داشته باشن
در غیر این صورت نمیتونن برای تحصیل از کشور خارج بشن، حتی اگر هزار تا نامه پذیرش داشته باشین!

 

دانش آموزان سال آخر دبیرستان

نکته بعدی که باید بهش اشاره کنم و خیلی مهمه این هست دوستانی که تازه امسال میخوان فارغ التحصیل بشن، هنوز اصل مدرک تحصیلیشون دستشون نیست. معدل کل ندارن، و نمیدونن میتونن الان ثبت نام کنن یا نه؟ خبر خوب، بله میتونن. اما یه موردی هست که باید بررسی کنین: باید ابتدا از مدیر مدرسه و بعد از آموزش و پرورش منطقه برین سوال کنین که اگر نامه پذیرش از یک دانشگاه خارج از کشور داشته باشین، اصل مدرک تحصیلی چقدر زمان میبره تا به دستتون برسه و اگر گفتن تا تیرماه به دستتون نمیرسه، نمیتونین برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام کنین و باید برای سال بعد برنامه ریزی کنین.

برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین با شماره همراه 09106774945 تماس بگیرین و تمامی ابهامات خودتون در مورد کشور ایتالیارو برطرف کنین.

اگر دیپلم ما 11 ساله باشه می تونیم برای پذیرش اقدام کنیم؟

شما یا باید مدرک فوق دیپلم (کاردانی) داشته باشین و یا باید برای مدرک پیش دانشگاهی اقدام کنین، چون ایتالیا بدون دیپلم 12 ساله به شما اجازه تحصیل نمیده و اصلا به شما پذیرش تحصیلی نمیده.

نوع دیپلم و رشته ای که در مقطع لیسانس می خوایم براش اقدام کنیم آیا باید به هم مربوط باشن؟

خوشبختانه خیر، شما هر رشته ای در دبیرستان خونده باشین، می تونین برای هر رشته دلخواه در مقطع لیسانس ایتالیا اقدام کنین و مشکلی از این بابت ندارین.

آیا می تونم بورسیه بگیرم؟

برای جواب این سوال توصیه می کنم به بخش بورسیه استانی ایتالیا مراجعه و تمام مطلب رو با دقت مطالعه کنین.

آیا شما فقط مشاوره میدین یا کارهای پذیرش رو ام انجام میدین؟

ما هم مشاوره رایگان داریم، هم براتون پذیرش می گیریم، هم وقت سفارت، و هم بورسیه و برای جزئیات بیشتر به بخش قرارداد ویژه مای زیما مراجعه کنین.

خب حالا چه مدارکی لازمه تا شما بتونین برای پذیرش اقدام کنین؟

 

01ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریزنمرات آنها

02رزومه (CV)

03مدرک زبان (انگلیسی و یا ایتالیایی)

04کپی پاسپورت

05یک قطعه عکس

06انگیزه نامه

 

چه پیش نیازهایی لازمه برای اینکه ما بتونیم پرونده شمارو قبول کنیم؟

 

01دیپلم شما باید 12 ساله باشه

02معدل دیپلم و پیش دانشگاهی شما بالای 13-14 باشه

03مدرک زبان ایتالیایی سطح B2 و یا انگلیسی (آیلتس 6 یا تافل 78) داشته باشین

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین با شماره همراه 09106774945 تماس بگیرین و تمامی ابهامات خودتون در مورد کشور ایتالیارو برطرف کنین.

بهترین بازه زمانی برای اخذ پذیرش مقطع لیسانس چه تاریخیه؟

شما از دی تا اردیبهشت ماه هر سال فرصت دارین تا برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام کنین، حالا یا خودتون اینکار رو انجام میدین و یا میسپارینش به مشاورین متخصص ما.
اما توصیه اکید من به شما این هست که حتما قبل از دی ماه همه مدارکتون آماده باشه و نزارین به ددلاین نزدیک بشین. چون هر چی به ددلاین که اردیبهشت ماه هست نزدیک میشین، شانس پذیرشتون هم به همون نسبت کاهش پیدا می کنه.
و ما خودمون به خاطر شرایط ویژه قراردادی که داریم، فقط تا 7 فروردین ماه پرونده هارو قبول می کنیم و بعد از اون مگر شرایط متقاضی بسیار تاپ باشه تا راضی به دریافت پرونده ایشون بشیم.

آیا فقط یکبار در سال پذیرش مقطع لیسانس (کارشناسی) در ایتالیا وجود داره؟

نه، پذیرش دو بار در سال انجام می گیره. اما تنها در بازه زمانی دی تا اردیبهشت ماه هست که اگر بتونین پذیرش بگیرین، می تونین برای بورسیه استانی ایتالیا هم ثبت نام کنین. در غیر این صورت شما باید یک ترم با هزینه شخصی خودتون تحصیل کنین تابعد بتونین برای بورسیه ثبت نام کنین.

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.