بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: اميرحسين
 2. سن: ٢١
 3. مقطع تحصیلی: كارشناسي
 4. رشته تحصیلی: مهندسي معماري
 5. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): دانشجو ترم ٧
 6. معدل: ١٦.٧٠
 7. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): متوسط
 8. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: ---
 9. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): ---
 10. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: فوق ليسانس
 11. رشته مورد نظر: سينما – معماري
 12. تلفن همراه: ---
 13. نحوه آشنایی: ---

دوستان برای اینکه شما بخواید برای رشته ای در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید، شما می باست حتما حتماپیش نیازها و پیش زمینه تحصیلی مرتبط با اون رشته ای که قصد دارید در کارشناسی ارشد براش اقدام کنید رو داشته باشید.

به این معنا که باید رشته ای که درکارشناسی خوندید و مدرک گرفتید، مرتبط باشه با رشته ای که قصد دارید ادامه تحصیل بدید در مقطع کارشناسی ارشد.

در کیس دوست عزیزمون، چون ایشون مهندسی معماری خوندن، طبعا ارتباطی بین مهندسی معماری و سینما وجود نداره. بنابراین شانس ایشون برای رشته سینما خیلی پایین هست برای اینکه بتونن پذیرش بگیرن. اما  خب میتونن در مقطع کارشناسی ارشد رشته معماری که رشته خودشون هست پذیرش بگیرن.

فقط یه نکته ای رو من باید اشاره کنم و اون اینکه رشته های هنری مثل رشته سینما یا حالا رشته های دیگه مثل گرافیک، موسیقی و یا از این دست، در دانشگاه های اصطلاحا هنرهای زیبایی و یا آکادمی های هنرهای زیبا صرفا به زبان ایتالیایی برگزار میشه.

بنابراین دوستان عزیزی که تمایل دارن در رشته های هنری ادامه تحصیل بدن، باید حتما مدرک زبان ایتالیایی رو که معادلB1 هست، حتما حتما توسط آزمون استرنی و یا کیلز بدست بیارن تا بعد بتونن اقدام کنن برای رشته های هنری که در آکادمی هنرهای زیبا برگزار میشن و بورسیه تحصیلی هم حتما بهشون تعلق خواهد گرفت. و شرایط آکادمی هنرهای زیبا هم مطابق با دانشگاه های عادی هست.

پس در مورد دوست عزیزمون، معدلتون خوبه، می تونید صرفا برای رشته معماری و یا رشته های مرتبط با معماری اقدام کنید و حتما حتما پیگیر مدرک زبان باشید.

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.