بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: آنیتا
 2. سن: ۲۱
 3. مقطع تحصیلی: ---
 4. رشته تحصیلی: ---
 5. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): دانشجو رشته شمی کاربردی
 6. معدل: ۱۶.۸۰
 7. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): خوب
 8. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: مدرک ندارم
 9. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): ---
 10. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: کارشناسی
 11. رشته مورد نظر: حداقل رشته خودم
 12. تلفن همراه: ---
 13. نحوه آشنایی: ---

یکی از دوستان سوالی رو مطرح کردن، در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی و رشته شیمی کاربردی، چون خودشون در حال حاضر دانشجوی رشته شیمی کاربردی هستنو میخوان از ابتدا برای این رشته در مقطع کارشناسی برای تحصیل در کشور ایتالیا اقدام کنن.

 

باید خدمت این دوست عزیزمون عرض کنم که در مقطع کارشناسی بیشتر رشته ها به زبان ایتالیایی ارائه میشن، بجز تعداد محدودی که وجود دارند. اخیرا، طی یکی دو سال اخیر، به زبان انگلیسی دارن ارائه میشن.

 

رشته هایی که در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ارائه میشن، اصولا رشته های مدیریتی و رشته های مرتبط با مسائل اقتصادی هستن و رشته شیمی کاربردی متاسفانه در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی ارائه نمیشه در دانشگاه های ایتالیا و صرفا به زبان ایتالیایی هست.

 

بنابراین دوست عزیزمون اگر تمایل دارن که در مقطع کارشناسی در رشته شیمی کاربردی تحصیل کنن، باید ابتدا نسبت به دریافت مدرک زبان ایتالیایی اقدامات لازم رو انجام بدن، چون حداقل مدرک زبان ایتالیایی B1 مورد نیاز هست.

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.