بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: بهاره
 2. سن: ٣٣
 3. مقطع تحصیلی: كارشناسي ارشد
 4. رشته تحصیلی: آموزش زبان انگليسي، گرایش: teaching
 5. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): فارغ تحصيل
 6. معدل: ١٨.٥٠
 7. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): عالي
 8. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: ٦.٥
 9. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): فرستاده شده منتظر جواب
 10. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: دكترا
 11. رشته مورد نظر: اموزش يا گرايش هاي ديگر
 12. تلفن همراه: ---
 13. نحوه آشنایی: ---

ایشون معدل خیلی خوبی دارن، مدرک زبان دارن و اگه بتونن یک یا دو مقاله هم در ژورنال های معتبر و با ایمپکت خوب به چاپ برسونن، قطعا شانس خیلی خوبی برای پذیرش در مقطع دکتری خواهند داشت.

رشته آمورش زبان انگلیسی در کشور ایتالیا رشته ای نیست که در اکثر دانشگاه ها ارائه بشه، شاید به تعداد انگشت های یک دست، شاید هم کمتر، دانشگاه هایی باشن که این رشته رو در مقطع دکتری ارائه میدن.

و معروف ترین اونها هم دانشگاه ونیز هست، که در شهر بی نظیر و فوق العاده زیبای ونیز و دقیقا در مرکز این شهر قرار داره. این دانشگاه در زمینه رشته های علوم اجتماعی، علوم انسانی و گرایش های مرتبط با مدیریت دانشگاه شناخته شده ای هست و همین طور رشته های مرتبط با آموزش زبان انگلیسی هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم دکترا ارائه میده.

خدمت این دوست عزیزمون عرض کنم که شما شرایطتون خیلی خوبه، معدلتون عالیه، اگه بتونین مقاله هم چاپ کنین بسیار عالی میشه. مدرک زبان هم دارین، که این هم خیلی عالیه.

حتما حتما نسبت به نوشتن یک پروپوزال خوب در زمینه پژوهشی که به کارهای پژوهشی خودتون هم مربوط باشه و ارتباطی داشته باشه به موضوعات تحقیقاتی که مطلوب هست برای دانشگاه های ایتالیا، که در واقع دانشگاه های ایتالیا در حال حاضر دارن روش کار می کنن، یا جزء پروژه هایی هست که قصد دارن روش کار کنن.

و اگر بتونن حداکثر دو مقاله در ژورنال های معتبر به چاپ برسونن شانسشون برای دریافت بورس رقابتی خوب هست.

همونطور که قبلا گفته شد دانشگاه های ایتالیا دو نوع بورس برای مقطع دکتری دارن که یکی از اونها بورس رقابتی هست که مبلغش حداقل سالی 13600 یورو هست و بعضا میبینین که یسری از دانشگاه ها مثل دانشگاه پلی تکنیک تورین یا دانشگاه میلان تا 17 هزار یورو در سال هم بورسیه تحصیلی دارن برای مقطع دکتری.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.