بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: رکسانا
 2. سن: ٢٣
 3. مقطع تحصیلی: کارشناسی
 4. رشته تحصیلی: معماری
 5. گرایش: معماری
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): فارغ تحصیل
 7. معدل: 17.98
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): معمولی رو به ضعیف
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: ---
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): خير
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: ارشد
 12. رشته مورد نظر: معماری
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: ---

با توجه به اینکه معدلتون خوب هست، ممکنه، احتمال زیادی رو نمیدم، چون استثنا هست گاها و من اصولا روی پذیرش بدون مدرک زبان خیلی مانور نمیدم، چون یک مساله استثنا هست و بعضا ممکن هست ببینید یسری از دانشگاه ها قبول کنن که به دانشجو پذیرش بدون مدرک زبان بدن و گاها می بینید که این اتفاق نمیفته.

بنابراین یه احتمال حدود 20% وجود داره که بتونید بدون مدرک زبان پذیرش بگیرین، با توجه به اینکه اکثر دانشگاه هایی که رشته معماری رو ارائه میدن، مدرک زبان رو میخوان برای دادن پذیرش، من به ایشون توصیه می کنم که از همین امروز با توجه به اینکه معدل خیلی خوبی دارن، و با این معدل حیف هست که بخاطر مدرک زبان شانسشون رو از دست بدن برای گرفتن پذیرش تحصیلی، هرچه زودتر برای مدرک زبان حداقل 5.5 و چه بهتر 6 تلاش کنن و میتونن از بهترین دانشگاه های ایتالیا که نمونش دانشگاه پلی تکنیک میلان هست، پذیرش بگیرن.

با توجه به این موضوع که زمان خیلی کمی مونده برای اپلای دانشگاه پلی تکنیک میلان، چون اینتیک دومش باز شده و تا 13 مارچ (22-23 اسفند) بچه ها فرصت دارن تا اقدام کنن.

و به همین دلیل دوستانی که قصد دارن برای دانشگاه پلی تکنیک میلان اقدام کنن باید هرچه زودتر مدارک خودشون رو تحویل ما بدن، تا فرصت خودشون رو از دست ندن.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.