بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: ساناز
 2. سن: ۲۳
 3. مقطع تحصیلی: ترم هفتم و همین ترم تموم میکنم،و تا دو سه ماه دیگه مدرکمو میگیریم
 4. رشته تحصیلی: روان شناسی
 5. گرایش: متوسط
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): ---
 7. معدل: ليسانس ۱۸
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): هنوز اقدام نکردم، درحال اماده شدنم برای ایلتس و جی ار ای
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: 555
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): 555
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: كارشناسي ارشد
 12. رشته مورد نظر: روانشناسی بالینی و یا نوروساینس
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: ---

خدمت این دوست عزیزمون عرض کنم که رشته روانشناسی در دانشگاه های ایتالیا در مقطع کارشناسی ارشد به زبان ایتالیایی ارائه میشه اما برای رشته نورساینس تعدادی از دانشگاه ها هستن که این رشته رو به زبان انگلیسی ارائه میدن و در واقع دانشگاه لاسافینسای رم یکی از معروفترین این دانشگاه هاست که این رشته رو ارائه میدن و رنک این دانشگاه برای این رشته در سطح خوبی هست.

چون رشته نورساینس در دانشگاه لاسافینسا زیر مجموعه دانشکده روانشناسی هست، بنابراین دوست عزیزمون میتونن برای این دانشگاه اقدام کنن و با توجه به کیفیتی که این دانشگاه داره میتونه گزینه مناسبی برای ایشون باشه.

اما همونطور که بارها گفتم دوستان عزیز حتما پیگیر مدرک زبانشون باشن، اما من به این دوست عزیزمون پیشنهاد می کنم تا زمانیکه در واقع مدرک زبانشون آماده میشه، پیگیر این باشن که شاید بتونن بدون مدرک زبان هم پذیرش تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد ایتالیا بگیرن.

البته این کیس، یک کیس استثنا هست و حتما نیاز به مکاتبه با دانشگاه مورد نظر وجود داره، چون ممکنه یکسری از دانشگاه های ایتالیا با پذیرش دانشجو بدون ارائه مدرک زبان موافقت کنند.

بنابراین به این دوستمون، و سایر دوستانی که معدل و رزومه خوبی دارن اما هنوز موفق به اخذ مدرک زبان نشدن، توصیه می کنم که حتما نسبت به اخذ پذیرش بدون مدرک زبان اقدام کنن و احتمال این هست که بتونن بدون مدرک زبان پذیرش بگیرن.

اما همونطور که بارها بیان کردم، شما عزیزان برای اخذ ویزای دانشجوی باید مدرک آیلتس 6 رو به سفارت ارائه بدین و آخرین مهلت برای ارائه درخواست ویزای دانشجویی به سفارت ایتالیا در تهران تاریخ 20 جولای معادل 30 تیر هست و شما دوستان این بازه زمانی رو در نظر بگیرین و براش برنامه ریزی کنین تا بتونین مدرک زبان خودتون رو دریافت کنین.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.