بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: سونیا
 2. سن: 29
 3. مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
 4. رشته تحصیلی: علوم سلولی مولکولی
 5. گرایش: ژنتیک
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): فارغ التحصيل
 7. معدل: 15/91
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): متوسط
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: ---
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): 1 مقاله داخلی در ژورنال علوم پزشکی سبزوار
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: دکترا
 12. رشته مورد نظر: هماتولوژی یا ایمونولوژی
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: ---

در مورد کیس ایشون که میخان برای دکتری اقدام کنن، ببینید دکتری در ایتالیا بسیار رقابتیه، رزومه افراد و معدل ارشد و کارشناسی خیلی خیلی میتونه حائز اهمیت باشه.

ایشون معدلشون متوسطه و نه خیلی بالاست و نه خیلی پائین. از طرفی تعداد مقالاتشون و رزومشون هم متوسطه. اگه بتونن رزومشون رو از حیث مقاله بهتر کنن و در یک ژورنال بین المللی خوب با ایمپکت قابل قبول هم به چاپ برسونن، شانسشون بیشتر میشه.

علاوه بر اون، ایشون نیاز دارن که یک پروپوزال هم بنویسن که این پروپوزال باید در راستای زمینه های تحقیقاتی که قبلا کار کردن، توش باشه و یه موضوع جذاب و جالبی باشه و خیلی طولانی نباشه، حداکثر بین 6 تا 8 صفحه باشه و فرمت خاص خودش رو داشته باشه، چون پروپوزال فرمت های خاص خودش رو داره که اگر در اینترنت سرچ کنن حتما میتونن نمونه های مشابهش رو ببینن.

مدرک زبان برای گرفتن پذیرش تاثیری نداره در ایتالیا، و صرفا رزومه فرد، معدل، و پروپوزالی که مینویسن میتونه خیلی موثر باشه. در این بازه زمانی که هستیم من توصیه می کنم که ایشون روی تقویت رزومشون از حیث پابلیکیشن و مقالات کار کنن و سعی کنن حداقل یک یا دو مقاله هم به چاپ برسونن که یدونش حداقل باید جزءمقالات ISI و ژورنال های بین المللی باشه.

موعد پذیرش دکتری هم هر سال از آپریل شروع میشه تا انتهای سپتامبر، یعنی حد فاصل اردیبهشت ماه تا اواخر شهریور ماه دانشگاه ها ددلاین های متفاوتی دارن و میتونن اقدام کنن.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.