عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: شایان
 2. سن: 20
 3. مقطع تحصیلی: کارشناسی
 4. رشته تحصیلی: عمران
 5. گرایش: عمران
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): ترم آخر
 7. معدل: 17.36
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): متوسط
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: ---
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): روی مقاله ای کار میکنم که فکر کنم isi قبول بشه ولی اگر نشد صد درصد داخلی خواهد بود که تا پایان ترم داده می شود
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: ارشد
 12. رشته مورد نظر: ژئوتکنیک
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: اینستاگرام

من سربازی نرفتم هنوز. این برای من مشکلی ایجاد میکنه؟

شما معدلتون خیلی خوبه، فقط تنها فاکتوری که نیاز دارید اینه که یه مدرک زبان هم در واقع چاشنی کار کنید اصطلاحا و آیلتس حداقل 5.5 و چه بهتر 6 دریافت کنید تا بتونید از یه دانشگاه با رنکینگ خوب پذیرش بگیرید و هم بتونید برای ویزا اقدام کنید.

با توجه به معدلتون در صورتیکه بتونید مدرک زبان بگیرید شانس خواهید داشت و من برای پذیرش شانس خوبی رو برای شما قائلم و فقط دوست عزیز توجه کنید که وقت رو از دست ندید و هر چه زودتر برای گرفتن مدرک زبان اقدام کنید، چون طبق سیاست های جدید سفارت ایتالیا که از پارسال داره اجرا میکنه داشتن مدرک آیلتس 6 و تافل حدود 90 برای همه الزامی هست.

و تمامی دوستانی که مدرک زبان ندارن و زبانشون حتی ضعیف هست، بتونن به هر طریقی اقدام کنن به حتی گرفتن مدرک تولیمو معادل 520، چون مورد تائید سفارت هست، بتونین وارد ایتالیا بشین ممکنه اگه زبانتون خوب نیست و ضعیفه در کلاس ها ممکنه دچار مشکل بشین.

پس تا زمانیکه وقت دارین بصورت فشرده کلاس برین، فیلم ببینین، و... زبان خودتون رو تقویت کنین. پس فاکتور اصلی زبان هست و دوستانی که معدلشون بالای 16.5 هست، شانس پذیرششون بسیار بالاست و تنها مشکلی که ممکنه براشون پیش بیاد همین مدرک زبان هست.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.