عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: امیرحسین
 2. سن: 25
 3. مقطع تحصیلی: ارشد
 4. رشته تحصیلی: حسابداری
 5. گرایش: مالی
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): ترم اخر
 7. معدل: 18
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): خوب
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: درحال فراگیری
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): داخلی دارم
  Isi درحال انجام
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: دکتری
 12. رشته مورد نظر: حسابداری
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: کانل تلگرام

لطفا درمورد چگونگی بورسیه و میزان هزینه های که برعهدم خودمه و شرایط کار کردن در اونجاهم توضیح بدین چون من شرایط مالی مناسبی در حال حاضر ندارم

شما معدلتون خوب هست و قطعا معدل خوب اولین فاکتور برای پذیرش در مقطع دکتری هست. اما شما در کنار معدل خوب قطعا نیاز خواهید داشت که یک رزومه خوب، قوی و پربار نیز داشته باشید.

رزومه مناسب از بخش های مختلف تشکیل شده: سابقه پژوهشی مختلف و متنوع، سمینارها، کنفرانس ها، مقالات خوب در ژورنال های معتبر بین المللی از همه چیز مهمتره، سابقه کاری یا تدریس، داشتن دوره های خاصی که شما باید در زمینه رشته خودتون طی کنید، بعضا می بینید که یسری از رشته ها نرم افزارهای خاصی نیاز دارن که اون نرم افزارها نیاز هست دوره های خاصی رو بگذرونین، یا دوره های مرتبط با رشته های خودشون، که هر کدوم از این دوره ها مطمئنا سرتیفیکیت هایی دارن برای اتما دوره.

تمام این مسائل میتونه در بهبود رزومه موثر باشه و من فکر می کنم شما در کنار معدل خوبی که دارین، به نظر من سعی کنید که رزومتون رو هم ارتقا بدین و قطعا این رزومه خوب و قوی می تونه خیلی کمک کنه به شما تا بتونید شانس خودتون رو برای پذیرش در مقطع دکترا افزایش بدین.

با توجه به شرایطی که شما دارین در حال حاضر، اگر بخواین با همین شرایط اقدام کنین، با توجه به اینکه رشته های حسابداری، امور مالی، بیزنس، اقتصاد و رشته هایی از این دست بسیار رشته های پرطرفدار و پر متقاضی هستن در کشور ایتالیا، بنابراین کمی کارتون سخت هست.

سعی کنید که حتما همه تلاشتون رو بزارید برای بهبود رزومتون. اگر بتونید مدرک GMAT و یا GRE رو هم بگیرید، بسیار موثر خواهد بود. بدلیل اینکه داشتن این دو مدرکی که من اشاره کردم از نظر دانشگاه های ایتالیا یک پوئن مثبت و ویژه در مقطع دکتری هست.

دوستان به من گفتن که این دو مدرک آزمونش در ایران برگزار نمیشه متاسفانه. اما اگر دوستان قادر باشن به هر صورتیکه هست این امتحان رو شرکت کنن و مدرکش رو بگیرن، قطعا میتونه کمک شایانی به پذیرششون در مقطع دکتری بکنه، با توجه به اینکه همونجور که خدمتتون عذض کردم رشته های مرتبط با بیزنس و اقتصاد بسیار پرطرفدار و پر رقابت هستند در ایتالیا.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.