عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

 

 

فرم ارزشیابی تحصیلی رایگان ایتالیا:

 1. نام و نام خانوادگی: امیر علی
 2. سن: 26
 3. مقطع تحصیلی: فوق لیسانس
 4. رشته تحصیلی: پلیمر
 5. گرایش: ---
 6. وضعیت تحصیلی(فارغ تحصیل / دانشجو ترم آخر): ترم آخر
 7. معدل: 17
 8. سطح زبان انگلیسی(عالی / خوب / متوسط / ضعیف): خوب
 9. نوع مدرک زبان ( ایلتس / تافل ) -نمره مدرک زبان: شرکت نکرد ه ام در آزمون آیتلس
 10. مقاله isi و یا داخلی دارید؟ (برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا): در حال کار برای مقاله
 11. مقطع مورد نظر برای ادامه تحصیل در ایتالیا: در رشته مرتبط محیط بیوتکنولوژی پلیمر یا محیط زیست
 12. رشته مورد نظر: دکترا 
 13. تلفن همراه: ---
 14. نحوه آشنایی: اینستاگرام

شما معدلتون به نسبت خوبه، فقط تنها نکته ای که باید بهش توجه کنید این هست که باید بتونید حداقل یک یا دو مقاله ISI چاپ کنید. دوستان عزیز توجه کنند که مقالات تعدادشون مهم نیست، کیفیت مقاله، اعتبار ژورنالی که مقاله در اون چاپ میشه، بسیار بسیار مهم تر از تعداد مقالات است.

بودن دوستانی که مثلا با یک مقاله ISI در یک ژورنالی با ایمپکت 5/3 و دو تا سه مقاله کنفرانس داخلی تونستن در دانشگاهی با رنکینگ ساپینزا پذیرش بگیرن، اون هم با بهترین بورس.

بنابراین اگر دارین تلاش می کنین مقاله ای چاپ کنین و به عنوان مقاله ISI اون رو به چاپ برسونین، دوستان توجه کنند که سعی کنید تمام تلاشتون رو بزارید برای اینکه بتونید در یک ژورنال با کیفیت و ایمپکت خوب چاپ کنید به امید خدا و این میتونه براتون بسیار مثمرثمر باشه و شرایط بهتری رو ایجاد کنه.

پس کمیت به هیچ عنوان مهم نیست، چیزی که حائز اهمیت هست کیفیت مقالاته. دوست عزیزمون آقای امیرعلی خان توجه کنید که دارین تلاش می کنین برای نوشتن مقالات و چاپ کردن اون در ژورنال های بین المللی، سعی کنید اگر هم قراره یک مقاله داشته باشید، اون یدونه مقاله در level خیلی خوبی باشه.

در مجموع من فکر می کنم که شانستون خیلی خوب باشه. روی یک پروپوزال خوب هم کار کنید و اگر بتونید یک مدرک زبان هم بگیرید به نظر من میتونه یک پوئن مثبت باشه و شما تا مهرماه 98 و تا زمانیکه بخواید فارغ التحصیل بشید چون اگه بخواین برای امسال اقدام کنید، باید خاطر نشان کنم که تا تیرماه امسال یا نهایتا تا تابسان امسال اصل دانشنامه خودتون رو بگیرید، چون بدون اصل شناسنامه شما نمی تونید برای اخذ ویزای دانشجویی ایتالیا اقدام کنید.

پس در نظر داشته باشید اگر فارغ التحصیل میشید در سال جاری، به شرط اینکه فکر می کنید می تونید تا تابستون اصل دانشنامه خودتون رو بگیرید، اقدام کنید برای پذیرش در غیر این صورت حتی اگه پذیرش هم دریافت کنید متاسفانه اگه نتونین اصل دانشنامه رو تا ددلاین مورد نظر تهیه کنید، این پذیرش برای شما به هیچ عنوان سودمند نخواهد بود.

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.