بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

 تخفیف در آموزش زبان انگلیسی

 

همکاری هانو با مای زیما

خبر خوش اینکه اعضای مای زیما از این به بعد می توانند کلیه خدمات ارائه شده توسط گروه آموزشی هانو را با 15 درصد تخفیف استفاده نمایند که برای مشاهده تعرفه قیمت ها هم می تونین به انتهای همین مطلب مراجعه کنین، و خبر بهتر اینکه برای داشتن اشتراک یک ساله مای زیما کافیست فقط 10 هزار تومان پرداخت کنند که این خود نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود تا هزینه.

گروه آموزشی هانو با بهره‌گیری از اساتید مجرب افتخار دارد، بعد از برگزاری موفق دوره های حضوری، دوره های آنلاین کلاس های خود را به صورت خصوصی برگزار نماید.
در این روش زبان آموزان می توانند بدون حضور فیزیکی در کلاس ها و تنها از طریق فضای مجازی دروس را دریافت کرده و در ساعات تعیین شده توسط زبان آموز با مدرس خود به تبادل نظر و رفع اشکال بپردازند. از امتیازات این روش می توان به این نکته اشاره کرد که زبان آموز تمامی دروس را همیشه همراه خود دارد و در هر لحظه که احساس نیاز کند می تواند با مراجعه به آنها مشکل خود را مرتفع نماید.
به منظور آشنایی بیشتر با نحوه کار جلسه اول رایگان برگزار می شود.
لازم به ذکر است کلاس های حضوری نیز در آموزشگاه یا منزل متقاضی در تهران برگزار می شود. روش آموزش دوره آنلاین به چه شکل است؟
شیوه آموزش آنلاین به این شکل است که هر روز دروس مربوط به آن روز به صورت فایل صوتی و ویدئویی برای زبان آموزان ارسال خواهد شد.
زبان آموزان پس از شنیدن و دیدن چند باره دروس در زمان هایی از روز که برایشان مقدور است و تکرار کردن جملات در ساعات مختلف روز، تمرینات خودشان را هر روز به صورت صوتی یا نوشتاری ارسال می کنند.
تمرینات هم پس از چک شدن برای زبان آموزان ارسال خواهد شد تا بتوانند به مرور زمان اشکالات خود را برطرف نمایند.

 

 

گروه آموزشی هانو

با بیش از یک دهه سابقه آموزش
برگزار کننده دوره های :

• Toefl
• Ielts
• Gre
• Msrt
• Ept
• General English
• Conversation
• Grammar

 

اعضای گروه آموزشی هانو

حوریه هاشمی
فوق لیسانس ادبیات انگلیسی
دارنده مدارک FCE,TTC، و گواهینامه بین المللی تدریس از سازمان سما
14 سال سابقه آموزشی در موسساتی نظیر ایرانمهر، کرایه چیان، مدارس سازمان سما و ......

اعظم نوری
فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
دارنده مدارک TTC,FCE
10 سال سابقه تدریس در موسساتی نظیر ایرانمهر

الهام قدوسی
لیسانس ادبیات انگلیسی
دارنده مدارک FCE,TTC, و گواهینامه بین المللی تدریس از سازمان سما
10 سال سابقه تدریس در آموزشگاه هایی نظیر ایرانمهر و مدارس سازمان سما

 

مزایای دوره آموزشی آنلاین انگلیسی:

1- در دوره آنلاین زبان آموز در هر ساعتی از روز که زمان آزاد داشته باشه می تونه به یادگیری زبان انگلیسی مشغول بشه و از زمان های تلف شده اش در ماشین و تاکسی و مترو و مسیر رفت و آمد و حتی در باشگاه و هر جایی به نحو احسن برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنه.

2- چون فایل ها برای زبان آموزان ارسال می شه زبان آموز می تونه بارها و بارها فایل ها رو ببینه و گوش کنه تا ملکه ذهنش بشه و حتی هر از گاهی به عقب برگرده و روزهای قبلی رو مرور کنه.

3- چون تمرینات زبان آموزان به صورت صوتی هستش زبان آموز رو وادار می کنه تا هر روز به انگلیسی فکر کنه و صحبت کنه و صداش رو ضبط کنه.

4- نیازی به حضور در ساعت خاصی در کلاس نیست و زبان آموز به صورت پیوسته در معرض آموزش قرار دارد

5- کلاس ها چون به صورت خصوصی برگزار میشه سرعت پیشرفت شما بستگی به نیاز و تایم شما دارد.

 

دوره آموزشی آنلاین انگلیسی برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره ها برای تمام عزیزانی که علاقه به یادگیری و مکالمه زبان انگلیسی دارند به ویژه افرادی که خارج از کشور و یا شهرستانهای دیگر ساکن هستند و همچنین عزیزانی که به علت مشغله کاری و ترافیک یا مسافت قادر به حضور در کلاس نیستند مناسب است.

 

تعرفه قیمت های گروه آموزشی هانو

 

 

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.