عیدی ویژه متقاضیان دکتری!!! فقط و فقط تا 28 فروردین

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. تنها با یک قرارداد علاوه بر کشور ایتالیا، برای نروژ هم براتون اقدام می کنیم! عجله کنین...

موسسه اعزام دانشجوی مای زیما

 

در این بخش بهتون گفتیم که چی شد و چجوری شد که مای زیما شکل گرفت، اما این بخش می خوایم بهتون توضیح بدیم که طرز کار ما به چه صورته.

تیم مای زیما نه موسسه هست و نه با هیچ موسسه اعزام دانشجویی در داخل و یا خارج از کشور همکاری داره. خیلی از دوستان می پرسن فعالیت ما رسمی و قانونی هست؟ تیم ما بصورت مستقل داره کار میکنه، مدیریت تیم با من: حلیمه بصیری فر هست و ساکن شمال هستم.

مشاورین مای زیما همگی یا در کشور مقصد ساکن هستن، و یا اونجا دانشجو هستن و به همین دلیل همگی اطلاعاتشون قابل اعتماد هست و آپدیت؛ و همین مورد یکی از بزرگترین مزیت های تیم مای زیما نسبت به مووسسات و شرکت های اعزام دانشجو هست. مشاورین ما همگی خودشون به شخصه کارهای اخذ پذیرش رو انجام دادن و با تمامی مشکلات و موانع موجود در سر راه این پروسه آشنا هستن.

و اینجا هستیم تا در درجه اول شما در دام موسسات کلاهبردار نیفتید و در درجه دوم اشتباهات ما رو تکرار نکنید و در وقت و پول خودتون صرفه جویی کنین. مشاورین ما در طول دوران زندگی و تحصیل در کشور مقصد با تمامی روش های ممکن جهت اخذ پذیرش تحصیلی آشنا شدن و میتونیم مشاوره ای کامل و دقیق به شما بدیم و با توجه به ارتباطات ما با دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در رشته ها و کشورهای مختلف، میتونیم مقایسه ای خوب و کامل برای شما در مشاروه هامون داشته باشیم.

ما مشاوره هامون رایگانه و شما فرم ارزیابی تحصیلی رو تکمیل و برای ما ارسال می کنین، ما بهتون میگیم که چقدر شانس پذیرش دارین، و برای پذیرش چه مدارکی کم و کسر دارین و باید آماده کنین. هدف از تشکیل تیم مای زیما در درجه اول کمک به دوستانی هست که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارن تا بتوانن تا جای ممکن خودشان کارهای پذیرش رو انجام بدن و در وحله دوم و در صورتی که وقت این کار رو نداشتن و یا دانش زبان کافی نداشتن ما تمامی کارهای مربوط به اخذ پذیرش و کارهای مربوط به ویزای تحصیلی رو با هزینه ای معقول و منصفانه برای اونها انجام میدیم.

 

تفاوت های ما با موسسات اعزام دانشجو

01شما در هر زمان می تونین با شماره های ما تماس بگیرین و بدون پرداخت هیچ گونه وجهی در مورد هر چیزی اطلاعات بگیرین.
حتی کسانی که قبلا از طریق موسسات یا افراد دیگه پذیرش گرفتن و نیازمند یک سری اطلاعات هستن (در مورد شرایط اخذ ویزا، شرایط زندگی و تحصیل، شرایط کار، گرفتن خانه یا خوابگاه و غیره)
ما به شما هر آنچه که واقعیت زندگی در کشور مقصد هست رو میگیم و بر عکس موسسات که تمامی حرف هاشون در سمت و سوی پر کردن جیب خودشون هست، مشاورین ما هر آنچه که خودشون در طی چندین سال زندگی دانشجویی با اون دست و پنجه نرم کردن رو در اختیار شما قرار میدن، چون مشاورین ما بر عکس موسسات و نفراتی که در دفاتر اونها میشینن (در اکثر موارد با یک آگهی منشی تمام وقت جذب موسسات میشن و طوطی وار یکسری سوالات متداول رو حفظ میکنن) و شاید تا به حال حتی رنگ کشور مقصد رو هم ندیده باشن، در اینجا دانشجو هستن و سالهاست که در این کشور در وضعیت دانشجویی زندگی میکنن و از نزدیک با شرایط یک زندگی دانشجویی آشنا هستن.
قطعا با یکبار تماس با ما، و یا گوش دادن به مشاوره های صوتی ما که در وبسایت موجوده، خودتون به این نتیجه خواهید رسید که مشاوره های ما فقط و فقط جهت راهنمایی و آگاهی شما خواهد بود.
در صورتی که موسسات قالبا جهت یک مشاوره از قبل از شما پول میگیرن و در انتها تمامی حرفاشون به سمت و سویی پیش میره که جیبشون پر بشه و تا جای ممکن از واقعیت ها فاکتور میگیرن.

02در صورتیکه تمایل داشته باشین و کارهای پذیرشتون رو به تیم ما بسپارین، روند کاری ما برعکس سایر موسساته، چون ما اصلا موسسه نیستیم، به این ترتیب که لازم نیست شما هیچ مبلغی بابت پذیرش به عنوان پیش پرداخت بپردازین، و در ابتدای کار هیچ وجهی از شما گرفته نمیشه.
هزینه ای که ما از شما بابت پذیرش می گیریم، در مقابل خدماتی که ارائه میدیم کمتر از موسسات هست و تا جایی که امکان داشته، سعی کردیم فقط هزینه زمانی که بابت این پروسه صرف میشه از متقاضی دریافت بشه.
تذکر: اگه قصد شما از تحصیل پناهندگی هست بهتره با ما در ارتباط نباشین. تیم مای زیما فقط جهت مشاوره برای ادامه تحصیل هست.

03بعد از تحویل مدارک شما به ما، پرونده هر شخص بصورت جدا و مستقل بررسی میشه تا بهترین دانشگاه با توجه به رزومه تحصیلی و رشته شما انتخاب بشه تا شانس پذیرشتون بالاتر بره. و چون ما در ابتدا هیچ پولی از شما دریافت نمی کنیم، مجبوریم تمام تلاش خودمون رو انجام بدیم تا نتیجه پذیرش مثبت بشه و بتونیم حق الزحمه خودمون رو دریافت کنیم.
و هم اینکه چون برخلاف موسسات، 50% مبلغ قرارداد رو ابتدا از شما دریافت نمی کنیم، و حق الزحمه فقط در صورت نتیجه مثبت پذیرش از شما دریافت میشه، مجبوریم فقط برای دوستانی اقدام به پذیرش کنیم که شانس قابل قبولی برای پذیرش دارن.
چون موسسات چیکار میکنن؟ بخاطر همون مبلغ پیش پرداختی که از شما دریافت می کنن و چه پذیرش بگیرن و چه پذیرش نگیرن، این مبلغ اصلا به شما برگردونده نمیشه! بدون توجه به شرایط شما و اینکه اصلا کشوری که انتخاب کردین برای شما مناسبه؟ و یا اصلا شانس پذیرش دارین یا نه؟ شمارو با ترفندهای خودشون متقاعد می کنن تا قرارداد ببندین، بی توجه به شرایط شما.
پس طبق شرایط کاری ما، اینجوری خیال خودتون راحته که حتما شرایطتون برای پذیرش خوب بوده که مای زیما حاضر شده برای پذیرش شما اقدام کنه.

تحصیل رایگان در ایتالیا

04تیم مای زیما برای انجام کارهای ویزا از شما هیچ مبلغی دریافت نمیکنه، برعکس موسسات که در بعضی موارد چندین هزار یورو بابت ویزای تحصیلی از متقاضی دریافت می کنن، درصورتیکه هیچ فردی جز فرد متقاضی اجازه ورود به سفارت رو نداره و در صورت تکمیل بودن مدارک به هیچ عنوان دلیلی برای رد شدن تقاضای ویزای دانشجویی وجود نداره، پس توجه داشته باشین که برای ویزا به هیچ عنوان به کسی هزینه ای پرداخت نکنین و فقط کافیه که لیست مدارک رو طبق آخرین آپدیت سفارت جمع آوری کنین که در اکثر مواقع موسسات به دلیل عدم تماس مستقیم با سفارت و اداره مهاجرت، از آخرین آپدیت ها بی اطلاع هستن و در نتیجه نه تنها فایده ای نداره، بلکه میتونه باعث رد شدن ویزا هم بشه.
ما بعد از پذیرش تمامی اطلاعات لازم رو در مورد مدارک و چگونگی جمع آوری اونها میدیم و لازم نیست بابت اون هزینه ای به ما پرداخت کنین (دادن اطلاعات نیازی به دریافت هزینه نداره)

05ما در ابتدای کار تمامی شانس های شمارو، به شما میگیم و اگه شانسی برای پذیرش نداشته باشین توصیه می کنیم که برای این کار الکی هزینه نکنین، ولی موسسات تحت هر شرایطی به شما میگن "بله ما برای شما پذیرش می گیریم" چون این افراد از شما مبلغی رو به عنوان پیش پرداخت دریافت میکنن و حتی اگه پذیرش منفی بشه، اونها سود خودشون رو از همون پیش پرداخت می کنن.
درصورتیکه ما در صورت منفی شدن احتمالی، هیچ مبلغی از شما نخواهیم گرفت و در ابتدا هم درصد شانس شما بصورت واقعی و بدون وعده و وعیدهای الکی، به شما گفته میشه.
نکته: در اکثر مواردی که شانس پذیرش شما پایین باشه، موسسات اقدام به جعل مدرک میکنن، بدون اینکه شما از اون خبر داشته باشین و در حال حاضر افراد زیادی گرفتار این مشکلات هستن، و اثری از موسسه در پرونده شما نیست و در صورت لو رفتن این جعل مدرک تنها کسی که گیر میکنه، شخص شما هستین، پس مراقب موسسات اعزام دانشجو باشین و به راحتی هر چیزی رو قبول نکنین.

06ما همون ابتدا اسم دانشگاه یا دانشگاه هایی که برای شما اقدام می کنیم رو بهتون میگیم و رشته مورد تقاضا از همون ابتدا به شما گفته میشه، درصورتیکه موسسات خیلی از اطلاعات رو به شما نمیدن چون نمیخوان شما خودتون پیگیر کارها باشین، و در مواردی جعل مدارکشون رو میشه و شما در اکثر موارد خبر ندارین که قراره از چه دانشگاه هایی برای شما پذیرش گرفته بشه و در چه رشته ای.
ما از ابتدا تمامی حالت های ممکن برای پذیرش رو به شما میگیم و توضیح میدیم، و شانس شما در مقاطع، رشته و دانشگاه های مختلف رو با هم بررسی می کنیم و انتخاب کننده خود شما هستید.

07ما از شما هیچ سفته، چک، مدرک تحصیلی یا مدرک شناسایی مثل اصل دانشنامه های تحصیلی یا شناسنامه یا پاسپورت رو به عنوان گرو نگه نمیداریم، در صورتیکه موسسات اکثرا اینکار رو میکنن تا بتونن اهرم فشاری داشته باشن تا از شما به عناوین و بهانه های مختلف پول بیشتر بگیرن و شما نتونید شخصا به روش دیگه ای کارهای پذیرش رو انجام بدین (به هیچ عنوان اصل دانشنامه های تحصیلی و مدارک شناسایی خودتون رو به هیچ کس ندین، چون به هیچ وجه این مدارک برای گرفتن پذیرش نیاز نیست و تنها ترجمه مدارک قابل قبول هست)

برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین با شماره همراه 09106774945 تماس بگیرین و تمامی ابهامات خودتون در مورد کشور ایتالیارو برطرف کنین.

 در انتها باز هم میگیم ما نه موسسه هستیم و نه با این قبیل افراد هیچگونه همکاری داریم، همچنین تیم مای زیما مدیریت و اعضای بخش طراحی وب و بازاریابی اینترنتیش در ایران ساکنه و تمامی مشاورین ما در کشور مقصد ساکن هستن.
هدف ما رسیدن شما با کمترین هزینه و یا حتی بدون هزینه بابت پذیرش، به کشور مورد نظر شماست و به جای اینکه هزینه ماه ها زندگی خودتون در کشور مقصد رو به جیب موسسات سرازیر کنین، اون رو با خودتون به کشور مقصد ببرین و برای زندگی خودتون هزینه کنین. ما سعی می کنیم به افرادی مشاوره بدیم که واقعا قصدشون ادامه تحصیل در خارج از کشور هست.
امیدواریم بتونیم در این مسیر همواره به شما کمک کنیم و در یاری رساندن به شما دوستان همواره استوار باشیم. قبل از انجام هر کاری و گرفتن هر تصمیمی با ما حتما مشورت کنین تا به چند و چون تحصیل و زندگی در کشور مقصد آشنا بشین.
این رو فراموش نکنین: موسسات به هیچ عنوان یکسری از واقعیت هارو به شما نخواهند گفت چون "هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه"

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.