بهترین سال زندگیتون مبارک

 

حتما، حتما، حتما این مطلب رو بخونین. شما به ما میگین امسال قصد دارین کجا تحصیل کنین؟ و ما هم تا حد امکان به شما کمک می کنیم به این هدف برسین

قبل از اینکه به شما توضیح بدیم که چطور می تونید ثبت نام کنید، بد نیست بگیم که می تونید خدمات ارائه شده و در اصل فعالیت های مای زیما رو از این لینک ببینید. ثبت نام خیلی راحته. از این لینک به صورت رایگان ثبت نام می کنید. با این ثبت نام، اگر قصد تحصیل در خارج از کشور رو داشته باشید، و اطلاعات تحصیلیتون رو کامل وارد کرده باشید، ما اطلاعات لازم رو با همین ثبت نام رایگان از طریق پیامک و یا ایمیل در اختیارتون در بازه های زمانی مختلف قرار میدیم.

و اگر فقط قصدتون از این ثبت نام رایگان استفاده از خدمات متنوع ما هست، بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت، به منوی "دریافت اشتراک" رفته و هر کدوم از خدمات رو که خواستید انتخاب و بعد از پرداخت هزینه تا 24 ساعت بعد، برای شما فعال خواهد شد.

به همین سادگی، به همین خوشمزگی!

برای مشاهده تعرفه های خدمات ما هم می تونید ادامه همین مطلب رو بخونید.

همه افراد، همه خدمات مارو لازم ندارن، به همین دلیل برای اینکه هزینه سنگینی پرداخت نکنید، اونها رو بر اساس نوع خدمات تقسیم و قیمت گذاری کردیم. و حالا شما فقط هزینه همون خدماتی رو می پردازید که واقعا بهشون احتیاج دارید.

 

تعرفه های خدمات مای زیما

هزینه ثبت نام نوع خدمات
10 هزار تومن ارزیابی رسمی املاک برای مهاجرت
10 هزار تومن آموزش زبان انگلیسی، Gmat، GRE و...
10 هزار تومن تهیه بلیط هواپیما و قطار، ثبت نام تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل های داخلی
10 هزار تومن ترجمه مدارک دانشگاهی و اسناد رسمی، ترجمه تخصصی متون و مقالات
10 هزار تومن  
25 هزار تومن  

برای ثبت نظر خود، باید وارد سایت شوید.